Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme
#1
Değerli Arkadaşlar,

Android cihazınıza Fabrika Ayarı yapmadan (Factory Reset) - yani tüm bilgilerinizi silmeden - tanımlamış olduğunuz mail adresini değiştirerek Anroid Market'in nimetlerinden faydalanmak mümkün. Bu işlem için muhakkak cihazda ROOT olmanız gerekiyor!

İşlemler sırasıyla şöyle:

1. Önce Android Marketten Root Explorer programını indirerek kurun.
2. /data/system klasörünü bulun. Klasör içinde yer alan accounts.db dosyasını bulun ve bu dosyayı silin.
3. Android cihazınızı reboot edin.
4. Cihaza şimdi başka bir e-posta hesabı tanımlayabilirsiniz. Öncesinde Google'dan ülkesi ABD olan bir e-posta hesabı tanımlamış olursanız bu hesap işinizi görecektir.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme ,Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme indir,Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme yükle,Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme download,Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme indirmek istiyorum,Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme yükle,Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme bedava, Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme İNDİR,Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme Dvdrip,Android Market için Google E-Posta Hesabı Değiştirme filmi indir