Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CabalOnline Kasılma Taktikleri.
#1
Heart 
cabal-online-mmoprg-turkce-oyu.jpg
Başka bir forumdan deneraluzy den alıntıdır.
resimler benimdir.
Şunuda belirtmek isterim ki char'ın hiç bir önemi yok her charda aynı şekildedir level kasma yöntemi
cabal-online-7914.jpg
1-) 1-10 level arası:
Bu leveller arasında yapmanız gereken tek şey görevleri yapmak olacak. Senaryo görevleri ve normal görevler kıyafet için kesinlikle para harcamaya ihtiyaç olmayan leveller arasıdır.Senaryo görevlerini yapın sadece yetmezse level atlamak için senaryo görevleri normal mob keserek değil de normal görevleri yapın ve levelinizi alın unutmayın item için asla para harcamak yok ve party kurmadan yapın görevleri emin olun daha çok exp alacaksın daha party kurmaya çok var

2-) 10-20 level arası:
10 level olduk çok güzel skillimizi kastik app olmaya sınıra dayandı Level up görevini yapıyoruz ve app oluyoruz upgradelerden benim tavsiyem hp upgradeni almanız her levelde neyse gelelim nasıl lv alacağımıza. Yine görevler başka şansımız yok bu levelde de öncelik senaryo görevlerinde yine sonra level atlamaya yetmezse normal görevleri yapıyoruz ki bu bize leveli getirecektir. birde Tavsiyem normal görevler arkadan geleceği için hep level atlamaya yetmediğinde en sondaki normal görevi yapmanız bu size daha exp getirecektir. Yine iteme para harcamak yok zaten görevlerden vericeği itemler bizi uçuracaktır.

3-) 20-30 level arası
evet arkadaşlar 20 level olduk yine ilk yapacağımız şey yine tekrarlayarak Level Up görevini öncelikle yapmamız. Daha sonra yine senaryo ve Levelin yetmediği yerlerde normal görevlerimize başvuruyoruz ve bize leveli getiriyor İngilizce bilmeye gerek yok zaten görevlerin nerede ne yapacağımız açıkça anlatılıyor bu leveller arasında. Skill Rank atlama 20 levelde yok app 10-30 level arasında kasılıyor yine item almak yok bize verdiği character bind İtemler bize yetecek artacak bile

4-)30-40 level arası:
evet arkadaşlar 30 olduk ve skill pointimiz sınıra dayandı ilk olarak level up görevini yapıyoruz ve regular oluyoruz çok güzel ilerledik yine öncelik upgradelerde sonra saldırı skilleri. yine senaryolara dayanıyoruz fakat normal görevler yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başladı. senaryoların yetmediği yerde normal görevleri yapıyoruz 35 level olunca bize copy of map part'a girebileceğimizi söyleyecek olur süper olur buraya girip hem daha seri level kasabiliriz hemde düşürdüğümüz character bind itemler bize çok yardımcı olacak bakın yine itemden yırttık para yine iteme vermiyoruz Fakat her character 35 levelde burada fazla başarılı olamaz örneğin wi size burada biraz sorun çıkartabilir ama yinede ben girmenizi tavsiye ederek konuya devam ediyorum örneğin 35 levelde girdik ve 38 level olduk burada "evet bu mümkün ilk girişte 3 level alabilirsiz" çıktıktan sonra senaryo görevlerini yapıyoruz derhal çünkü bu senaryo görevleri bize hem exp hemde para getirecektir.

4-) 40-50 level arası:
yine yapmamız gereken şey aynı önce Level Up görevi Skill upgradeleri ve sonra saldırı skilleri.yine aynı mantıkla gidiyoruz senaryo görevleri bitince hemen copy of map part (dikkat artık normal görevleri yapmıyoruz ) 45 level olduk süper çok iyi ilerliyoruz. hafızam beni yanıltmıyorsa 45 levelde bize copy of ruina station girebileceğimizi söylüyor süper işte level time diyorum sizlere 45 levelde girdik fakat 45 levelde burada bizi biraz zorlayabilirler her neyse girdik ilk başlardaki bossları kesiyoruz ve ilerliyoruz moblarla uğraşmayın ta ki mechabuffololara kadar oraya geldik çok güzel buraya tam exp kasma mekanı diyebiliriz. heykelleri kestikte bize mechabuffolo çıkacak ki burada size garanti veriyorum 49 belki 50 bile olabilirsiniz evet bu mümkün ve burada bosslardan düşüreceğimiz itemlerde cabası bakın yine item almaktan yırttık para cebimize kaldı copy of ruina stationdan çıktık çok güzel hemen senaryo görevlerini yapıyoruz dediğim gibi bu görevleri yapmak zorundayız başka çagremiz yok. he bu arada skill kasmayı unutmayı yoksa asla skill rank atlayamazsınız.

5-) 50-60 level arası:

50 level olduk çok güzel yine level up görevi yapıyoruz ve upgrade ve saldırı skillerini alıyoruz paramız var nasıl olsa senaryo görevlerinden gelen para cebimize kalıyor hiç bir yere para harcamıyoruz ki. 52 levele geliyorum direk çünkü level kasma mantığı aynı bu levelde Irkımızı seçiyoruz "Capella/Procyon" böylece savaşlarda oyunun asıl eğlencisini anlayabiliriz. ama level kasmayı bırakmak yok senaryo görevleri bitti fakat anca 53 level mi oldunuz normal görevleri yapmıyoruz gidiyoruz copy of ruina station alıyoruz %90 bir ihtimalle 55 level olarak çıkarsınız içerden çıktığımız gibi senaryo görevlerini yapıyoruz. senaryo görevleri bitti 56 level maximum mu oldunuz. tamam sorun değil durmuyoruz artık sıra copy of b1f 'te artık copy of b1f kasıyoruz giriyoruz oraya benim tahminim 56 level girdiniz bitirebilirseniz burasını 60 level olarak çıkma ihtimaliniz çok yüksek çıktık yine senaryoları bırakmak yok unutmayın. ayrıca item almak gene yok çünkü copy of b1f' te bize titanium kıyafetler düşecek bunlarda bizi çok güzel idare edebilecek giysiler.

6-) 60-70 level arası:
60 olduk yine mantık aynı önce level up görevi sonra skill alma muhabbeti. yine aynı şekilde kasıyoruz önce senaryo görevleri sonra copy of b1f ama size birde tavsiyem adam gibi weapon/armour düşürmeden b1ften çıkmayın düşürdüm kıyafetlerim mükemmel mi diyorsunuz tamam 65e kadar aynı mantık senaryo / copy of b1f. 65 olduk şimdi mi ne yapacaz artık copylerden kurtulma vakti Map Part/LİD girme zamanı. bize görevlerden birtane veriyor diye hatırlıyorum aynı copy of map part gibi bir farkı yok tek farkı moblar daha güçlü aynı mantık devam ediyoruz senaryo görevleri bitince LİD 70e kadar bu şekilde. evet fark edebiliyorum artık item sorunu başladı kabul.

7-) 70-80 level arası
70 olduk aynı mantık level up görevi senaryo sonra lid. bu şekilde gidiyoruz 75e kadar ve geldik en süper bölüme 75 olduk evet çok güzel ilerliyoruz şimdi sırada ruina station var aynı copy of ruina station ama unutmayın moblar daha güçlü 75te çok yatabilirsiniz içerde ama başka yolu yok kasacaksınız. eğer içerde 77-78 olmayı başardı iseniz ikinci girişte 85 kadar çıkarsınız size bu kadar söylüyorum. ohaa mı diyorsunuz evet bu doğru çıktık dışarı 85 leveliz artık hemen senaryo görevleri hepsini yapıyoruz 1-2 level atlabilir ama senaryolar bitmeden kasmak yok çünkü ilerde canınız yapmak istemeyebilir. Sıkılabilirsiniz.

8-) 80-90 level arası:
yaa zaten içerde 85 olduk niye 80den başlıyorsun diyenler çıkabilir bende bilmiyorum olsun kuralı bozmayalım. level up görevi skill full kasılı ise eğer skill upgrade ve atak skillerini alıyoruz sonra yolumuza bakıyoruz zaten içerde 85 olduk dimi senaryoları yaptık 87 olduk şimdi b1f mi giriyoruz tabii ki hayır ruina station devam çünkü şimdi orada daha rahat edecez b1f bizi çok zorlar bakmayın 85 level olduğuna 95ten önce orada hiç birşey yapamazsınız. 90 ruina stationla olduk çok güzel gelelim diğer level aralığına.

9-) 90-100 level arası:
olduk 90 level çok güzel level up görevi senaryo görevleri süper süper. Ruina station devam 95e kadar 95 olduk çok güzel senaryoları yapmayı asla bırakmıyorsunuz unutmayın. şimdi b1f girme zamanı he girersen Mergahept Ring görevini almayı unutmayın Bloody Ice'da ki Core Alchemistten . girdik b1fe evet copy of b1f 'in aynı mantığı ama burası tabii ki çok zor burada 100 olma ihtimaliniz çok yüksek 95 girişinde olamadınız mı olsun bir daha item dropları alacaksınız daha ne ama b1f pahalı mı diyorsunuz olsun girişlerde düşen osm kıyafetler Uchler bize paranın fazlası ile çıktığını gösterecektir.

10-) 100-110 level arası:
100 levelden 110a kadar level up senaryo yanılmıyorsam senaryo görevleri 102de falan son buluyor artık yok eğer çıkarsa siz yapın hep b1fteyiz başka 110 olma yeri yok b1f b1f b1f başka yol yordam yok b1f düşen itemler falan bize para kazandıracaktır. artık itemde alabiliriz kendimize çünkü o itemler bizim ihtiyamıcı artık karşılamaz.

11-)110-125 level arası
110 olduk level up görevini yaptık artık b1f bizim level değil para ihtiyacımızı karşılıcak 110 levelde Lake Side açılacak burada level kasacaz tam adını hatırlıyamıyorum Ogreler ve haritanın sonunda orada level kasacaz party artık var mı? elbette party artık var ama tavsiyem en fazla 3 kişilik party olsun çünkü daha fazlası exp düşmesine ve yüksek levelli adamlarla party yapılması exp çalınmasına neden olacaktır ama burada yanlız değiliz. örneğin siz Capella'sınız Procyonlar sizi burada kesebilirler yani bir nevi hem savaş hem exp haritasındasınız artık

12-) 125-140 level arası:
125 mi olduk Mutant Forest açılacak ama unutmayın her 10 levelde level up görevleri var bunları yapıyoruz tabii ki 140a kadar buradayız b1f bizim para kasma kaynağımız oldu diğer dungeonlara elbette girebiliriz ama solo pek başarılı olamayız bu leveller arasında tabi ki çok sağlam itemlerimiz yoksa

13-) 140+ leveller arası:
buna sadece bunu yazıyorum 140 olmuş bir adam daha fazla level nasıl kasacağını forumlarda araması saçma olur artık işi öğrenmiş olması lazım : )

Not: Skill kasmak için moblarda uğraşmayın gece pcye açık bırakın veya okula giderken Dummy'e bırakın o kendi kendine Skill kasacaktır Smile
tumblr_mmno3p6s0z1snd7vto1_500.gif
Hiçbir şey bir fikirden daha tehlikeli değildir. Eğer o fikir sahip olduğunuz tek fikirse.
Cevapla
#2
Yararlı Konu Teşekkürler Smile
Atatürkç'ü Olmam Size Rahatsızlık Veriyorsa Bu Rahatsızlık'dan Şeref Duyarım ..


Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

CabalOnline Kasılma Taktikleri. ,CabalOnline Kasılma Taktikleri. indir,CabalOnline Kasılma Taktikleri. yükle,CabalOnline Kasılma Taktikleri. download,CabalOnline Kasılma Taktikleri. indirmek istiyorum,CabalOnline Kasılma Taktikleri. yükle,CabalOnline Kasılma Taktikleri. bedava, CabalOnline Kasılma Taktikleri. İNDİR,CabalOnline Kasılma Taktikleri. YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,CabalOnline Kasılma Taktikleri. Dvdrip,CabalOnline Kasılma Taktikleri. filmi indir