Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Civilization Online'ın Eli Kulağında
#1
Efsane ve çok sevilen oyun serilerinden birisi olan Civilization'un online bir ayağının çıkacağını daha önceki haberlerimizde duyurmuş ancak bu oyunun Kore dışında Amerika ve Avrupa gibi kesimlerde yayın hayatına başlamak gibi planlarının olmadığını söyleyerek sizleri biraz da üzmüştük.

Kore'de ilgiyle takip edilen oyunun diğer sunucular konusundaki durumu halen akıbetini korurken, XL Games'ın CEO'su Jake Song'dan Civilization Online ile ilgili genel bilgiler de her geçen gün elimize ulaşmaya devam ediyor.

Oyun;4 farklı ve birbirinden görkemli uygarlık ile yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Bu uygarlıkları; China, Rome, Egypt ve Aztec olarak tanımlayabiliriz. Her bir uygarlığında oyunun başında kontrol edebileceği ve herhangi bir kesime ait olmayan 3 şehri bulunuyor ve oyuncular da bu şehirleri kaynaklarını tüketmek için kullanarak kendilerini geliştirebiliyorlar.

Civilization Online'da ayrıca detaylı bir sınıf sistemi de bulunuyor. Bu sınıflara da örnek olarak; Engineers, Miners, Soldiers ve Farmers verilebilir. Oyuncular olmak istedikleri kariyer sınıfını seçerek oyunun ilerleyen aşamalarında birçok farklı alanda karakterlerini özelleştirebiliyorlar ve böylece daha gelişmiş bir uygarlığa sahip oluyorlar.
civilization_online00001.jpg

Civilization Online'ın önceki Civilization oyunlarından daha farklı bir proje olacağını belirten oyunun CEO'suna göre Avrupa veya Kuzey Amerika'ya gelmesi durumunda Civilization Online büyük ses getirecek.

Siz de oyun hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız buradan resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
tumblr_mmno3p6s0z1snd7vto1_500.gif
Hiçbir şey bir fikirden daha tehlikeli değildir. Eğer o fikir sahip olduğunuz tek fikirse.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Civilization Online'ın Eli Kulağında ,Civilization Online'ın Eli Kulağında indir,Civilization Online'ın Eli Kulağında yükle,Civilization Online'ın Eli Kulağında download,Civilization Online'ın Eli Kulağında indirmek istiyorum,Civilization Online'ın Eli Kulağında yükle,Civilization Online'ın Eli Kulağında bedava, Civilization Online'ın Eli Kulağında İNDİR,Civilization Online'ın Eli Kulağında YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Civilization Online'ın Eli Kulağında Dvdrip,Civilization Online'ın Eli Kulağında filmi indir