Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CryEngine'e aylık abone olun!
#1
Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Crytek, CRYENGINE teknolojisinin bir servis olarak kullanılabilmesini sağlayan Engine-as-a-Service – EaaS (Oyun Motoru Hizmetleri) programının açıldığını duyurdu. Bu sayede, devrimsel CRYENGINE teknolojisi daha geniş kitleler için ulaşılabilir olacak.

CRYENGINE, daha önce Ryse: Son of Rome’un yapımında da kullanılan ödüllü yapım araçlarıyla kullanıcılara bugünün önde gelen tüm platformlarında sıradışı oyunlar geliştirme olanağı sağlıyor.
16.jpg
Programın ilk aşamasında Crytek, bu yıl Mayıs ayından itibaren bağımsız geliştiricilere CRYENGINE’in tüm ileri teknoloji özelliklerini hiçbir telif hakkı gözetmeksizin aylık abonelik bedeli olan 9.90 Dolar/Euro karşılığında sunacak. Program, Crytek’in bu yıl gerçekleşen San Francisco’daki Oyun Geliştiricileri Konferansı’nda (GDC) tanıttığı CRYENGINE’in son güncellemesinde yer alan; Fizik Temelli Gölgelendirme (Physically Based Shading), Geometri Ön Belleği (Geometry Cache) ve Görsel Bazlı Işıklandırma (Image Based Lighting) özelliklerini de kapsıyor.
w1prWN.gif
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

CryEngine'e aylık abone olun! ,CryEngine'e aylık abone olun! indir,CryEngine'e aylık abone olun! yükle,CryEngine'e aylık abone olun! download,CryEngine'e aylık abone olun! indirmek istiyorum,CryEngine'e aylık abone olun! yükle,CryEngine'e aylık abone olun! bedava, CryEngine'e aylık abone olun! İNDİR,CryEngine'e aylık abone olun! YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,CryEngine'e aylık abone olun! Dvdrip,CryEngine'e aylık abone olun! filmi indir