Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyuru : Bölüm Kuralları
#1
Sınavlar ve Eğitim Haberleri Bölüm Kuralları

1-) Forum Anlaşması'nda kabul edilen tüm ön kurallar öncelikli olarak bölümümüzde de geçerlidir.

2-) Eğitim ve Sınavlar bölümümüzde sadece bölümler ve alt bölümler ile ilgili konular açınız. İlgisiz görülen konular kilitlenebilir ya da gösterimden kaldırılabilir.

3-) Konu açmadan önce mutlaka Arama özelliğini kullanınız. Böylece kısa zamanda forum kirliliği yaratmadan, tekrara düşmeden bilgi alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4-) Tekrar niteliğindeki konular kilitlenecektir. İlgili konunun tek bir başlık altında işlenmesi, bilgi alışverişinin bütünlüğünü sağlayacaktır.

5-) Eğitim kurumlarının sundukları hizmetler, gerçekleştirdikleri uygulamalar vs. alay malzemesi olarak kullanılamaz. Argo bir üslup, forumda yazarken tercih edilmemelidir. Bu hususta hoşgörü gösteremeyiz.

Olumlu ve olumsuz her türlü eleştiriye kurumların özel ve tüzel haklarını çiğnenmedikçe terbiye kuralları çerçevesinde izin verilecektir. Bahsettiğimiz çerçeveler dışarısına çıkılması durumunda konular silinecektir.

6-) Bölümümüzde artık hiçbir konu içerisinde cevap anahtarı paylaşımına, yayınlanmasına izin verilmeyecektir.

7-) Silinen ve kilitlenen konuların ısrarla açılması kural dışı bir davranıştır.

8-) Açtığınız konularda gereksiz ve ısrarlı tekrar niteliği taşıyabilecek sıklıkta mesaj atmamaya özen gösteriniz. Bu tür mesajlar silinecekleri gibi bu davranışları sürekli sergileyen üyeler de uyarılacaklardır.

9-) Konu başlıklarının açtığınız konunun içeriği ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Konuları, lütfen ait oldukları alt bölümlere açınız. Bölüm ve başlık ihlali yapılan konular kilitlenecektir.

10-) Bölüm içerisinde saygı ve anlayış ön şarttır. İhlali durumunda da uyarılar ve yaptırımlar uygulanacaktır.

11-) Telif hakkı bulunan kaynakların/kitapların forumumuz üzerinden paylaşılması kurallarımıza aykırıdır. Bu tür yasa dışı paylaşımlar silinecekleri gibi bu tarz paylaşımda bulunan ya da talep eden üyeler de uyarılacaklardır.

Bu kurallara OyunFormu Forum Kuralları dahildir.

OYUNFORMU Yönetimi kuralları değiştirme yetkisine sahiptir.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Bölüm Kuralları ,Bölüm Kuralları indir,Bölüm Kuralları yükle,Bölüm Kuralları download,Bölüm Kuralları indirmek istiyorum,Bölüm Kuralları yükle,Bölüm Kuralları bedava, Bölüm Kuralları İNDİR,Bölüm Kuralları YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Bölüm Kuralları Dvdrip,Bölüm Kuralları filmi indir