Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyuru : Yabancı Dil Bölüm Kuralları
#1
Yabancı Diller Bölümü Genel Kuralları:


1) Yabancı Diller bölümü, yabancı dil öğrenme hususuna ilgi duyan, pratik yaparak yabancı dilini geliştirmek isteyen ve yabancı diller konusunda bilgi almak isteyen üyeler için açılmıştır. Bölüm bu amaçlar dışında kullanılamaz.

2) Bölüme mesaj atan üyeler forum genel kurallarını, konu dışı genel kurallarını ve bölüm kurallarını kabul etmiş sayılır.

3) Bölümde Yabancı Dil öğreniminde kullanılabilecek lisanslanmış kaynakların tümünü içeren paylaşımların yapılması, kaynakları indirmek için linklerinin verilmesi yasaktır.

4) Konu açarken konuyu uygun bölüme açıp açmadığınız lütfen kontrol ediniz ve konu açmadan önce lütfen arama yapmaya özen gösteriniz, konusu mevcut olmasına rağmen açılmış yeni konular gösterimden kaldırılacaktır.

5) Fırsat bazında yapılan indirimler dışında, reklam amacıyla dil kurslarının konularını açmak yasaktır. Bu tür konular açan üyeler bölümden uzaklaştırılacaktır.

6) Yabancı Dil öğrenmek için gittiğiniz şirketlerle yaşadığınız tecrübeler sizi ilgilendirir, Donanımhaber forumu bu tür tecrübelerin paylaşılabileceği, açık şikayetlerin yapılabileceği bir forum değildir, lütfen bu tür durumlarda, bu hususlarda hizmet veren sitelere başvurunuz.

7) Açtığınız konuda sadece İngilizce, Almanca gibi özel bir dil konuşulmasını istiyorsanız konunuzu diğer dillerin mesajlarına kapatmak için konu başlığınıza [ENG], [GER], [ITA], [FRA] gibi göstergeler ekleyiniz. Göstergelere sahip konularda gösterge verilmiş dilin dışında cevap atılamaz, atılan cevaplar gösterimden kaldırılır.

8) Çeviri isteği yapmak istediğiniz konuların başına lütfen [ÇEVİRİ] göstergesi ekleyiniz. Aksi takdirde konunuz fark edilemeyebilir.

Bu kurallara OyunFormu Forum Kuralları dahildir.

OYUNFORMU YÖNETİMİ Kuralları değiştirme yetkisine sahiptir.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Yabancı Dil Bölüm Kuralları ,Yabancı Dil Bölüm Kuralları indir,Yabancı Dil Bölüm Kuralları yükle,Yabancı Dil Bölüm Kuralları download,Yabancı Dil Bölüm Kuralları indirmek istiyorum,Yabancı Dil Bölüm Kuralları yükle,Yabancı Dil Bölüm Kuralları bedava, Yabancı Dil Bölüm Kuralları İNDİR,Yabancı Dil Bölüm Kuralları YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Yabancı Dil Bölüm Kuralları Dvdrip,Yabancı Dil Bölüm Kuralları filmi indir