Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eşyalar ve Özel Efektler
#1
Arkadaşlar aslında bu açılmaması gereken bir konu ama herkes teker teker gelip sorduğu için açmak mecburiyetinde bıraktınız bizi. Hangi eşya ne özelliği gösterir aslında bunu sizin yaşayarak öğrenmeniz taraftarıyız joygame ekibi olarak. O yüzden forumda bu tip konularda çok sık yardımcı olmamıştık bugune kadar. Oyun içerisinde sorarak öğrenmenizi yada alıp test ederek öğrenmenizi tavsiye etmiştik. Madem öğrenmek istiyorsunuz sizinle "HardesT" arkadaşımın yaptığı bir ceviriyi paylaşacağım. Konuda yazan eşyalar dışındaki eşyalar hakkında sorularda sorabilirsiniz bu başlık altında. Artık hergun sorular bölümünde aynı eşyaların özelliğinin sorulması problemi ortadan kalksın istiyorum.

Çeşitli ekipmanlar oyunculara farklı faydalar sağlar, bu etkiler şunlardır:


1 # Fear: Kapışmalarınızda hasar aldığınız zaman %11 şans ile korku iksiri basar. Eğer birden fazla bu özelliği uygulayan eşyanız varsa herbir eşya için şans %2 artar.
Ekipman: Güney Ruhu, Doğu Ruhu, Elemental Kıyafet, Altın Cane, Mor Alev Kuşu, Altın Ejderha.


2 # Yavaşlatma: Rakibe vurduğunuzda onun hareket hızını ve saldırı hızını düşürür.
Ekipman: Kuzey Ruhu, Altın Cane.


3 # Dondurma: Rakibe vurduğunuzda onu dondurabilir.
Ekipman: Batı Ruhu.


4 # Hp döndürme: Rakibin yaşam puanlarının bir kısmını size ekler. Her Oceanus parçası için %20, her Halloween parçası başına% 8 geri döndürme kazanırsınız.
Ekipman: Oceanus 2, 2009 Halloween Set, Oceanus .


5 # Kaos Çalma: Belirtilen silahları kullandığınız takdirde belli bir ihtimal rakibinizin kaos puanlarından silebilirsiniz.
Ekipman: Elemental Silahlar, Machu Picchu silahı, El Dorado silahı.


6 # Kritik Vuruş: Rakibin kaos puanını çalmak dışında bir özelliği de kaos olan rakibe daha fazla vurmak (4x'e kadar veya 5x daha fazla)
Ekipman: Elemental Silahlar, Machu Picchu silahı, El Dorado silahı.


7 # Zehir : Rakibi zehirler ve özel efektler kullanma şansını azaltır. Bu konuda iki büyük görüş vardır. İlki üzerindeki eşyaların korku iksiri v.b etkisini kaybetmesi yönündedir, diğeri ise hasar verdiğiniz rakibin hasar kabiliyetinin azalması yönündedir.
Ekipman: Machu Picchu, El Dorado.
Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır..
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Eşyalar ve Özel Efektler ,Eşyalar ve Özel Efektler indir,Eşyalar ve Özel Efektler yükle,Eşyalar ve Özel Efektler download,Eşyalar ve Özel Efektler indirmek istiyorum,Eşyalar ve Özel Efektler yükle,Eşyalar ve Özel Efektler bedava, Eşyalar ve Özel Efektler İNDİR,Eşyalar ve Özel Efektler YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Eşyalar ve Özel Efektler Dvdrip,Eşyalar ve Özel Efektler filmi indir