Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!)
#1
Web Sitemiz: http://evoltsro.com

Client İndirme Linki: http://evoltsro.com

Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/EvoltsroOffical

Cap: 110

Exp Oranı: 90x

SP Oranı: 45x

Drop Oranı: 20x

İtem Satışı: Yok

Free Silk: Yok

Serverımız Hakkında:

620inciq9396103.png

Serverimiz hakkında tüm gelişmelerden haber alabilmek için Facebook sayfamızı beğenin!
https://www.facebook.com/EvoltsroOffical


EvoltSRO Hakkında
İlk iki serverimizin free silk olmasına rağmen elimizden geldiğince ayakta kalmaya, bir çok olumsuzluğa karşı direnmeye çalıştık ancak ne kadar dirensek de iki serverimizin de kapanmasına mani olamadık. Son şansımızı Silk satışlı ancak buna karşın bir çok şeyin eğlenceli yollar ile elde edinilebilineceği bir server ile değerlendirmeyi planlıyoruz.

Yeni serverimiz de tüm rateler planlarak yapılacak ve asla ama asla hiç kimsenin yorumuna bakarak değiştirilmeyecektir. Serverimizde rateler başlandığı gibi kalacaktır.

EvoltSRO Yeni Server Özellikleri
Öncelikle Silk satışlı yapmamızın nedenini açıklayalım sizlere;
Tamamen farklı bir konsept olacak olan ITEM MALL konseptimiz ile sizleri etkileyeceğimizi düşünüyoruz.
İlk açtığımız da bulunan beş farklı Dress,Birer Pet bulunucaktır ve her Salı günü saat 05:00'da(Sabah) yapılacak olan 1 saatlik yenilik bakımıyla Dressler,Petler değişecektir. Bu sebeple oyundaki bazı çok sevilen dress ve petlerin değerli olacağını düşünüyoruz. Bu düşüncemizi oyunumuzun gerçekten uzun süreceğini düşünerek ve buna en içten samimiyet ile inanarak açacağımız için mantıklı bulduk.
Eşitliği biraz da olsa sağlamak amacıyla; Magic Pop kaldırılacak,
Devil uyandırıcı(Extansion Gear),
Reverse,
İmmortal,Astral güzel bir gold oranıyla NPC'de gold karşılığı satışa sunulacaktır.Konuyu yakında resimler ile daha güzel bir şekilde tanıtacağız.
Şimdilik açıklamalar bu kadar serverimizi yeni yılda 2015 Yılının ilk ayında(Ocak) açmayı planlıyoruz.
Şimdiden aramıza hoş geldiniz!


Server Resimleri:

620inciq9396103.png
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) ,EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) indir,EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) yükle,EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) download,EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) indirmek istiyorum,EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) yükle,EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) bedava, EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) İNDİR,EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) Dvdrip,EvoltSRO - 110 Cap Tadında Eğlence! (YAKINDA!) filmi indir