Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Family Guy DarkSide Demo
#1
Çizgi film dünyasının en iyi ve en eğlenceli ailesi bizleri senelerdir televizyon başına bağlamayı başarmıştı. Nedendir bilinmez bu çizgi film çok farklı bir konsept ile bizlerin karşısına çıktı! Bilenler bilir Family Guy kahramanlarının nasıl tipler olduğunu. İşte bu kahramanlar şimdi uzayın derinliklerine gidiyor ve birden Star Wars kahramanları ile karşılaşıyor!

Evet yanlış okumadınız… Family Guy DarkSide oyunumuzda sizler DarkSide olarak tanımlanan alanla korkusuz Star Wars kahramanları ile karşı karşıya geleceksiniz!
Uzayın derinliklerinde yaşanacak olan son derece eğlenceli, bir o kadar komik ve aksiyon dolu görevler ile karşınıza çıkacak olan Family Guy DarkSide oyunumuz ile öncelikle karakter seçeceksiniz ve hemen ardından görevlerinizi alacaksınız.

Family Guy çizgi dizimizde yakından tanıdığımız babadan anneye, yaramaz çocuk Steve’den o çok akıllı köpeğe lkadar bütün karakterleri istediğiniz gibi seçebileceksiniz. Bunu başardıktan hemen sonra da karşınıza çıkacak olan görevler listesini tamamlamaya çalışacaksınız. Tabii ki şüphesiz bir şekilde Family Guy karakterleri olduğu için oyunumuz son derece eğlenceli sahneler sunacak bunun yanı sıra da Star Wars kahramanları ile birlikte de gerçek bir mücadele ve ciddiyet havası gelecek!

Family Guy DarkSide oyunumuz daha önce hiçbir oyunun sizlere sunmadığı kadar kaliteli bir deneyim sunacak ve daha önce sizlerin görmediği yerlere götürecek. Dünya ile uzay arasında gidip gelen, son derece farklı bir senaryo ile bizlerle olacak olan oyunumuz gelişmiş grafikleri ile de büyük bir başarıya imza atacak…


OYUNUN LİNK'İ',' http://www.ClockworkPixels.com/DarksideSetup.exe');
Atatürkç'ü Olmam Size Rahatsızlık Veriyorsa Bu Rahatsızlık'dan Şeref Duyarım ..


Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Family Guy DarkSide Demo ,Family Guy DarkSide Demo indir,Family Guy DarkSide Demo yükle,Family Guy DarkSide Demo download,Family Guy DarkSide Demo indirmek istiyorum,Family Guy DarkSide Demo yükle,Family Guy DarkSide Demo bedava, Family Guy DarkSide Demo İNDİR,Family Guy DarkSide Demo YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Family Guy DarkSide Demo Dvdrip,Family Guy DarkSide Demo filmi indir