Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fetih Online Tanıtımı
#1
Fetih Online Tanıtımı
Genel Tanıtım
Fetih Online antik Çin arka planlı, 2.5-B ücretsiz çokluoyunculu online rol yapma oyunu (MMORPG) dur. Acayip güzel ve gizem dolu dünyada, güçlü ve cesur bir kahramanı kontrol eder, tehlikeli canavarları silip süpürür, riskli görevleri tamamlar ve hayatınızın tadını en çok çıkardığınız anları yaşarsınız! Oyun 2003 yılında ilk defa oyunculara sunulmuş olup, halen dünyada 10 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahiptir. Oyunun büyük bir oyuncu tabanı ve basit oynama özelliği bulunmaktadır. Oyun hızlı mücadeleci ve akıcı olup sayısız eğlenceli PvP seçeneği sunuyor. Bunun Yanı sıra, oyun çok miktarda değişik özellik taşımaktadır.

6 Benzersiz Sınıf
Fetih Online’de, her birinin düşmanlarına karşı kullandığı benzersiz yetenekleri ve güçleri olan 6 harika temel sınıf vardır. Ayrıca bir kadın veya erkek karakterle oynayabilirsiniz ve görünüşünüz, saç stiliniz, kıyafetleriniz ve tasvirinizi değiştirebilirsiniz.Basit Oynama Tarzı, Hızlı Seviye Atlama ve Mücadele
Fetih Online’nin oynanması oldukça basittir, oyuncular birkaç dakika içinde işlemleri anlayabilir. Mücadele hızlı ve akıcı, yetenekler ve büyüler muhteşem animasyonlarla gerçekleştirilmiş olup, oyun birçok çekici oynanabilirliğe sahiptir. Eşsiz ‘EG Yeteneği’ oyunculara belli bir zaman süresi içinde yıkıcı hasar yapma olasılığı vermektedir. Bu sayede seviye atlamak çok hızlıdır.
Özelleştirme ve Ekipman Sistemi
Oyunun, farklı sınıflarıdaki oyuncuların teçhizatları sayesinde ekstra nitelikler ve yetkiler kazanabilmesini sağlayan çok çeşitli item seçeneği ve gelişmiş ekipman ve yükseltme sistemi vardır. Yüzlerce farklı silah, aksesuar, ve yükselme yolları ile oyun yeterince zengindir.
Açık PVP ve Çeşitli OÖ Ortamı
Fetih Online açık bir PVP ortamı kullanıyor, yani herhangi birisi her an başka bir oyuncu tarafından öldürülebilir. Bu biraz tartışmalı olabilir, ama oyunun çekirdek özelliğidir. OÖ basit görünüyor ama aslında maharet gerekiyor. Oyuncular da alışmıştır. Oyun, tek OÖ, grup OÖ ve hatta Lonca Savaşı, sınıf OÖ turnuvası, takım OÖ turnuvası, klan savaşı... gibi sunucular arası OÖ dahil birçok etkileşimli PVP/OÖ ortamı sunuyor. Son zamanlarda oyun 68 farklı sunucudan gelen şampiyonları bir araya getirdi ve sunucular arası OÖ turnuvası düzenlemiş ve turnuva dünyanın dört bir yanından birçok oyuncuyu çekmiştir.


Patronlar
Oyundaki diğer canavarlar aksine, patronlar özenle tasarlanmış, çok daha zorlu ve ödülleri çok daha iyidir.


İntibah Sistemi
Fetih dünyasında intibah hayatın devamıdır. Seviye 120 olduğunda karakterin farklı sınıf ve farklı meslekte yeniden doğabilir, ve böylece mükemmelliğe ulaşmak için eğitimine devam edebilirsin! İntibah olan karakterler, daha fazla Savaş Gücü, daha fazla yetkisi, daha iyi yetenekleri ve daha çarpıcı görünümü ile, yeni karakterlerden çok daha güçlüdür. Farklı İntibah Bileşimi farklı savaş gücü yaratır.
Çok Sayıda Büyüleyici Görev ve Etkinlikler
Oyuncuların yeterli kadar yapacak işi olması ve deneyimini sağlamak için, oyunda çok ilgi çekici görev sistemi hazırlanmıştır. Acemi görevleri yeni oyuncuların acemilik aşamasından kolay bir şekilde geçmesine yardımcı olur.bunun Yanı sıra, çok sayıda büyüleyici etkinlik de çevrimdışı ve çevrimiçi olarak yer almıştır.


Diğer Özellikler
Binek Sistemi: At Yarışı
Ev Sistemi: Evler oyuncunun bağımsız boşluğudur. Oyuncu evine mobilyalar yerleştirebilir, arkadaşlarıyla eğlenebilir, karı koca olarak kalabilir veya kişisel itemlerini koyabilirler.
Silah Aksesuarları: Silah Aksesuarlar silahları bütünleyen ve şıklaştıran dekoratif itemlerdir.
Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır..
Cevapla
#2
Resim Atsaydın süper olurdu
tumblr_mmno3p6s0z1snd7vto1_500.gif
Hiçbir şey bir fikirden daha tehlikeli değildir. Eğer o fikir sahip olduğunuz tek fikirse.
Cevapla
#3
(01-08-2013, Saat:16:22)Mikumc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Resim Atsaydın süper olurdu

Katılıyorum...
Facebook İletişim;
Oyunformu Offical.Ben çok dosta sahiptim güvensizlik içine batmış, şahit oldum birileri mutluluğu parayla kapmış!


WWW
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Fetih Online Tanıtımı ,Fetih Online Tanıtımı indir,Fetih Online Tanıtımı yükle,Fetih Online Tanıtımı download,Fetih Online Tanıtımı indirmek istiyorum,Fetih Online Tanıtımı yükle,Fetih Online Tanıtımı bedava, Fetih Online Tanıtımı İNDİR,Fetih Online Tanıtımı YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Fetih Online Tanıtımı Dvdrip,Fetih Online Tanıtımı filmi indir