Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında
#1
Merhabalar,

Öncelikle belirtmek isterim ki bu açtığım konu oyunformu.com un 5000. konusudur. Şimdiden hayırlı olmasını diliyor bu yükselmenin daha hızlı bir şekilde devam etmesini temenni ediyorum.

Bugün değineceğimiz konu ise; forum yönetimimize çoğu deneme moderatör başvuru yapmış fakat bu moderatörlerden çoğunda yükselme görülememiştir. Bu sebepten dolayı forum yönetiminde aktif olmayan görevliler yaklaşık 3 gün içerisinde görevden alınacak yerlerine yeni görevliler alınacaktır. Bu sebepten dolayı moderatör arkadaşların daha gayretli bir şekilde çalışmaları özürlerinin bulunması durumunda forum yönetimine bildirmeleri veya azda olsa forumda aktiflik göstermeleri gerekmektedir. 

Oyunformu.com Yönetimine Duyurulur. 
Facebook İletişim;
Oyunformu Offical.Ben çok dosta sahiptim güvensizlik içine batmış, şahit oldum birileri mutluluğu parayla kapmış!


WWW
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında ,Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında indir,Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında yükle,Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında download,Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında indirmek istiyorum,Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında yükle,Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında bedava, Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında İNDİR,Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında Dvdrip,Forum Yönetiminde Atamalar ve Görevden Alınacak Moderatörler Hakkında filmi indir