Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu
#1
640x359xgta5-cikis-tarihi_640x359.png.pa...fJ7a6o.jpg
GTA 5'i Xbox 360 ve Playstation 3 üzerinden oynamaktan daha zevkli olan bir şey var mı? Elbette doğru cevap, bu oyunu Xbox One, Playstation 4 ve PC üzerinden oynamak, olacaktır. Her üç platformun tam potansyelinden yararlanmak adına uzunca bir süre güncellenen açık dünya oyunu hem teknik hem der görsel yeniliklere sahip. Rockstar Games, daha yüksek çözünürlüklü görüntülerin sözünü verirken daha uzun mesafeli görüşün de mümkün olacağını vurguladı. Böylece Grand Theft Auto 5 oynarken Los Santos şehrinin uzak mesafelerine gözünüz dalabilecek.

Yeni jenerasyon çıkış tarihleriyle birlikte yeni silahlar, araçlar ve etkinlikler de oyuna dahil olurken vahşi hayatın da daha canlı olmasına özen gösterildi. Daha yoğun trafik, daha detaylı hasar mekanikleri ve hava şartları da yenilikler arasında yer alıyor. PS3 veya Xbox 360 versiyonuna sahip olanlar ise yeni platforma geçtiklerinde oyun içi ekstralarla ödüllendirilecekler.

Online multiplayer seçeneği GTA 5 için önemli bir artı puan oldu ve yeni platformlara gelen versiyonu bu dinamiklerin daha kaliteli yaşayacağı bir zemin hazırlayacak. 30'a kadar oyuncu desteği olan multiplayer versiyonu ile daha fazla yıkım ve aksiyon beklemek oldukça muhtemel. Eski konsollardaki karakterlerinizi yeni platforma taşıyabileceğinizi de müjdeleyelim.

Rockstar Games, Grand Theft Auto 5'in çıkış tarihini Playstation 4 ve Xbox One için 18 Kasım'a sabitlerken PC kullanıcıları 27 Ocak 2015 tarihine kadar beklemek zorunda kalacaklar. Sürenin hızlı geçmesi dileğiyle.Cevapla
#2
Süper bir oyun ya. Çıksında alalım Smile
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu ,GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu indir,GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu yükle,GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu download,GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu indirmek istiyorum,GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu yükle,GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu bedava, GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu İNDİR,GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu Dvdrip,GTA 5'in PS4, Xbox One ve PC Çıkış Tarihleri Belli Oldu filmi indir