Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun
#1
Bu kılavuz deneysel ve bilgisayarınızı kadar frieing için beni dava değil tüm olarak internet bağlantısı ya da başka bir şey rasgele yapıyor kaybetti. Teşekkürler.
----------------

Bu rehber tüm insanların sunucu lag şikayet pinti için ve genel süre Rom oynamaya lag. Bu kılavuz çalışma başarısız sürüm 1 hala varlık ve benimle gerçek bir rehber sürücüleri hakkında ayı yazılı olarak benim ilk denemem ve herhangi bir hata raporu gerçeği / herhangi bir geri bildirim sonrası eğer o amele nedeniyle /. Teşekkür peşin!

Lag! Tüm biliyorum tüm nefret ediyorum. Süre onların hepsini herhangi bir sorun olmayabilir Şikayetlerin çoğu doğrudan sunucuları kendilerini doğru gidin. Umarım bu kılavuz bu gecikme raporlama hatta yükleme hataları başarısız yardımcı olacaktır.

Kılavuzu içeriği:

1. Ne gecikme olduğunu
2. Gecikme Türleri
3. Ne gecikme nedenleri
4. Son Discoveries
5. Sorun ve düzeltme


İlk: ne lag nedir?

Taken from Oyun Sözlük Lag geçerli:
Quote:
O bir bilgisayardan diğerine gitmek için bilgi alır zaman. Genellikle sadece zaman fark yavaş denir. Gecikme bak.
Quote:
Gecikme:
Bilgi seyahat için gerekli süre. Çoğu zaman bir bilgi ağı ve "ping" komutu ile geri genelinde gidebilir ölçülür. Bazen lag denir.


Ikinci: gecikme türleri:
(Taken from Endlagnow.org)

Oyun dondurma: Hiçbir şey ekranda kendiniz de dahil olmak üzere hareket ediyor

Ekran kekemelik: Her şey ama yavaş hareket ediyor Kendinizi Çözgü veya başkalarının önünde aniden atlamaya görünmek

Kauçuk-bantlama: Kendiniz veya başkaları 'acele' burada adil olduğunu geri görünüyor

Vanishing: Başkaları aniden ekrandan kaybolur

Gecikmeli süre: Ne zaman eylemler / hareketler durgun () yavaş hissediyorum

Timeout: Ne zaman oyuna bağlantı kesilirse

Ekran Atlama: Zaman ekran yerine atlamak için düzgün görüş alanında hareket görünür.

Duraklatmak ve Ani Catch-up: Oyun ve daha sonra hızlı yetişmek için ekstra hamle donuyor

Oyun out of synch: Bir şey ya da orada değildi düşündü biri

Üçüncü: Ne gecikme nedenleri

Lag sizin grafik kartı neden olabilir de tüm bilgileri oyun gelen başa çıkmak için yavaş olması. (Ayrıca Grafik olarak da bilinir) Ancak yine de kötü bir internet kurulum evinizde / okul / ofisi tarafından her yerde internet ve üçüncü fakat en az kullanmak neden olabilir lag oyun sunucuları. Gecikmesi ikinci türüne Bu rehber olacaktır Ancak odak. Ev İnternet kurulumu ve sürücüleri dahil oyun sorunsuz bilgisayarınızda çalışmaya olun.

Son keşifler:

Birkaç hafta önce bu oyun oynamak başladık ve büyük kontrol edilemeyen ani lag vardı. Ben ileri iki adım yer her zaman geri atılan dört var. Ya da öyle görünüyordu. Bir çalıştırabilir olmak sunucuya tracert () clicky Sadece ince ve benim Dxdiag () clicky iyi bir ping ile birlikte özel bir sonucu gösteren [size = 3] [size = 2] ve fps oyun ben Clueless oldu. Ben kazma başladı ve web üzerinden kazı ve sonunda bütün bu kılavuzu düzeltme bulunan ilgili. Ben oyunu --Lag-Alerjik en yüksek grafik ayarları -

Sorun ve düzeltme

Şimdi ben devam ettik okumayı yeterli o benim için çözülmesi düzeltmek için size tanıtmak için zaman ve umarım sen de. Sorun benim bilgisayar yüklü olduğu Nvidia Nforce Driver vardı neredeyse her sayfasında gecikme neden-line oyun ve oyun böylece bile daha fazla oyun başlarken uğraşmadı sataşmak yaptı. Orijinal forum thread

Benim sistem özellikleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista ™ Home Premium (6.0 Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.090302-1506)
Anakart Modeli: MS-7366
Bellek: 3326MB RAM
Grafik kartı ismi: NVIDIA GeForce 9800 GT

Sorun Daha önce belirtildiği gibi Nforce sürücüsü ile bu şekilde yönetir tamamen sunucu ve diğer oyunlar yönelik iyi bir internet bağlantısı berbat etmek yatıyor. Saptamak aslında bu tamamen farklı bir sürümü için sürücüleri güncellemek's basittir. Nforce sürücüsü değil senin grafik kartı mükemmel para cezası sizin grafik kart! Nforce Networking Controller sürücüsü PC'nizin arka LAN portu üzerinden internet kaynakları ile size bu kötü sürücü tamamen zamanlarda internet mahvetmek yöneticisi olarak.

Windows XP'de:
Bilgisayarım git
Sağ tıklayın ve özellikleri
Donanım sekmesine gidin
Ve son olarak aygıt yöneticisi Nforce Driver "Network Adapter" sekmesinin altında yer alır sadece genişletin ve göreceksiniz olarak. Ayrıca birçok diğer görebilirsiniz ama bu göz ardı.

Windows Vista'da:
Bilgisayarım'ı sağ tıklatın ve Özellikler'i seçin
Ardından Aygıt Yöneticisi izniniz için açılan pencerede açmak için vermek gerekir.
Sonra Ağ Adaptör listeden baş ve genişletin.

) Pencere olarak herhangi bir internet olmayacak (yapmak henüz kaldıramazsınız açık tutun ve gidin Fernando's Xp Driver
indirmek için (doğrudan bağlantı = 32 bit XP sürücüsü ve 64 bit XP sürücüsü) Veya Vista için gidin Fernando Vista Driver
indirmek için (doğrudan bağlantı = 32 bit sürücü VISTA ve 64 bit sürücü VISTA

Download bir sistem için de 32/64 bit fark seyretmek uygun. 32 bit ve 64 bit kabul etmez Vica versa. Bulabileceğiniz bir konuma kaydetmek için emin olun kolayca again!

Realtek sürücüleri (için bu bit burada izleyin:


Quote:
Originally Posted by dpilgrim
Realtek dan son sürücüleri için:

Son Realtek Sürücüler

Ayrıca Vista altında bir tanı programı bir
olanlar her zaman başlık altında bakmak istediğiniz için.

Realtel Ürün Listesi Sürücü ve SSS

Size güncelleştirme gibi bir thumbrule (her zaman olduğu gibi) gerek yoktur
sürücüleri eğer NIC düzgün çalışmıyor.

UYARI! Zaman Realtek veya diğer sürücüleri sizin için sonunda arıyor olabilir
Bu bir özgür yazılım adlı indirmek için sunan bir sayfa için olsun
Sürücü Robot.
Asla bu program güven bana indirin!

Ve: her zaman bir sıfırlama noktası yapmak (sorry eğer başka bir şey İngilizce) denir
yeni sürücüleri yüklemeden önce!

)
Zaman indirilen's:
Önce dosyayı açmak için bunu yapmak gerekir ya ihtiyacınız WinRar WinZip Veya sıkıştırılmış dosyaları açabilmektedir herhangi bir araç.

Sonra sağ tıklayıp sıkıştırılmış dosya onlardan biri yüklü ve bir klasörü (Yani size malzeme her türlü ekran çöp olmayacak) Sonra decompress yapmak sırt-sından Aygıt Yöneticisi ve Nforce Ağ Sürücüsü kaldırın. Sağ Nforce Ağ Sürücüsü tıklayarak bunu yapabilirsiniz ve "Geri Al Kurulum basın" düğmesini tıklayın.

Tamamen kaldırmak Let reboot Bilgisayarınızda. Not bu senin pc tüm şimdi de internet erişim olmayacaktır. Eğer değilseyanlış sürücü var yok. Içine Sonra kafa Sürücü Klasör Burada içine sürücü çıkarıp kurulumu çalıştırın. Ona "koşmak o aynı derecede idareci" (Vista kullanıcıları olarak hiçbir zarar yok sadece) fakat deneyebilirsiniz bana gerek yoktu. Şimdi ve kurulum sihirbazı takip sadece yüklenmesine izin verin. Sonra yükleyin yeniden yenidenVe PC'nizin internet yeniden kazanmış olması gerekir. Eğer düzgün un-installed/installed henüz değil Kişisel Nforce Networking Controller 10/100/1000Mbps Nforce Controller değiştirdiyseniz bu kadar isme sahip olmalıdır.

Tüm bu: oyununuzu başlatın sonra! Gibi benim için yapılmış Tamamen sabit olmalıdır Rom zevk ve emin olun eğer herhangi bir sorunuz: onları sorun var! Ben yardımcı olmak için mutluyum.

Eğer bu işe yaramazsa deneyebilirsiniz diğer şeyler:


Quote:
Originally Posted by chaosquall
tüm internet uygulamaları kapatarak tüm torrentler kapanış bahsetmedi / yazılım güncelleme

Dışarı hala bir program arka planda bir şeyler indirirken - Bu bazen insanlar programlar bunları bilmeden çalıştırıyorum görmek yararlıdır ben lag içine başka oyunlar zaman zaman çalıştırmak sadece bulmak için. (Viruscanner utorrent vb) aynı zamanda kullanışlı şey MSN AIM ve malzeme sürece çift ekranı var gerçekten bir oyun sırasında kullanmayın görmek kapatmak için (veya) aynı anda iki şey yapmak alt sekmesini düğmesini seviyorum.

----------------
Bu kılavuz deneysel ve bilgisayarınızı kadar frieing için beni dava değil tüm olarak internet bağlantısı ya da başka bir şey rasgele yapıyor kaybetti. Teşekkürler.
----------------

Kılavuzu sürüm 1.4

1.3 değiştir

- Bir parçası diğer programları kapatılmasıyla ilgili Eklendi

12 den değiştir

De-karışıklığı önlemek için kaldırıp yüklemek - değiştirildi.

11 den değiştir

- Temizlendi Düzenleme kutusu
- Açıklık Nforce Sürücü aslında ne olduğunu

1.0 değiştir

- Typo Kaldırıldı
- Doğrulama Nforce denetleyicisinde
- Added kılavuzu versiyonu
Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır..
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun ,[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun indir,[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun yükle,[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun download,[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun indirmek istiyorum,[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun yükle,[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun bedava, [Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun İNDİR,[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun Dvdrip,[Guide] Gecikmesi ve kekemelik, burada okuyun filmi indir