Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kavimleri Tanıyalım
#1
Karahan Kavimlerini Tanıyalım
Kadim Doğu’da 3 temel kavim bulunuyor. Bu Karahan Online World kavimleri ; Azgın Pars Kavmi , Muhteşem Ejder Kavmi ve Azametli Yılan Kavmi...
Fakat şimdi yeni bir kavim doğuyor.Bu Karahan Online Kavmi Kadim Gökkavim !
Karahan Kavimlerini aşağıda tanıyalım:
Muhteşem Ejder Kavmi
Muhteşem Ejder Kavmi diğer kavimlere göre daha ortalamalı bir kavimdir. Yani diğer kavimlere göre daha oturmuş ve dengeli karakterleri vardır. Muhteşem Ejder Kavminin çok iyi derecede bir yanları olmasa da çok kötü yanları da yoktur. Karahan Online World ‘ de Muhteşem Ejder Kavmi karakterleri ; kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşmaya çalışırlar. Kılıç ve pala silahları yakın mesafede dövüş silahları ; savaş eldiveni ise uzun mesafelerde saldırı yapmaya yarar. Karahan oyununda Muhteşem Ejder kavminden karakter seçen kişiler karakterlerini yetenek puanlarına verdikleri puanlar ile çok dikkatli geliştirmelidirler. Çünkü Muhteşem Ejder Kavmi’nin çok kötü bir yanı olmadığından , çok iyi olmasını istediği yeteneğe vereceği puanlara özen göstermelidir.
Azametli Yılan Kavmi
Karahan Online World oyununda Azametli Yılan Kavmi karakterleri diğer kavimlerin karakterlerine göre bedensel yetenekleri düşük olmasıyla birlikte sahip oldukları üstün silah tasarımlarıyla diğer kavimlere üstnlük sağlayabilirler. Azametli Yılan Kavmi’nin en büyük özelliklerinden birisi de ani saldırı ile karşısındaki düşmanı hızlı bir şekilde bertaraf edebilmeleridir.Karahan Online ‘ de Azametli Yılan Kavmi karakterlerinin özel bir silahı olan Kopuz vardır. Görünüşünde pek de işe yaramayan bir silah gibi dursa da uzak mesafelerden gönderdikleri sse dalgaları ile düşmanlarını öldürebilirler. Bu yüzden daha çok suikastçılar için kullanılan bir silahtır. Yakın dövüş için silahları ise hançerdir. Silahla dövüşmeyi iyi bilen Karahan oyuncuları bu kavimden bir karakter seçmelidir.
Azgın Pars Kavmi
Karahan Online World ‘ de Azgın Pars Kavmi karakterleri diğer kavimlerin karakterlerine göre bedensel özellikleri ve güçleri oldukça iyidir. Azgın Pars Kavmi karakterlerinin hünerleri de diğer 2 kavime göre daha yüksektir. Boyutlarına göre bakılırsa silahları boyutlarına göre güçsün olsa da devasa silahlar taşırlar. Fakat yoksun oldukları silah gücüne ve hıza aldanmamak lazım. Çünkü Azgın Pars Kavmi karakteri güçlü beden yapıları sayesinde oldukça fazla hasar verirler. Eğer Azgın Pars kavminin bu özelliğini unutursanız sonunuz ölüm olabilir.
Lux semper valet.. ^^IŞIK HER ZAMAN KAZANIR^^
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Kavimleri Tanıyalım ,Kavimleri Tanıyalım indir,Kavimleri Tanıyalım yükle,Kavimleri Tanıyalım download,Kavimleri Tanıyalım indirmek istiyorum,Kavimleri Tanıyalım yükle,Kavimleri Tanıyalım bedava, Kavimleri Tanıyalım İNDİR,Kavimleri Tanıyalım YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Kavimleri Tanıyalım Dvdrip,Kavimleri Tanıyalım filmi indir