Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kısaca Fetih Online Kılavuzu
#1
Son günlerde en çok karşılaştığımız yardım soruları üzerinde yapılan incelemeden öğrendiğimize göre, bazı oyuncularımız oyuna yeni başlarken sistem tarafından acemi görevlerinin bir kısmı olarak verilen önerilere ve talimatlara hiç göz atmıyorlar. Zaten eğlenmek için girdiğiniz oyunda ev ödevi gibi bir dolu yazıyı okumak istemediğiniz de doğal bişey.

Yeni oyuncuların veya ilerlemiş seviyesinde bu yönergelere bir daha göz atmak isteyene herkesin yararlanması için, oyundaki acemi rehberini aşağıdaki gibi 24 konu boyunca bir kılavuz haline getirdik. İşinize yararsa seviniriz!


1. Saldırı yapmak için canavarın üzerine tıkla. Önce kullanmak istediğin yeteneği seçmeli, sonra büyü/yeteneği aktif etmek için hedefe tıklamalısın. Çağırma yeteneklerini kullanmak için, sadece yeteneği seç ve sağ tıklayarak kullan.

2. İksir ve yetenekler sana yararlı olacak. Sana bir tüyo! Yetenekleri F1-10 kısayol çubuğuna sürükleyebilirsin, böylece istediğini kolayca seçebilirsin!

3. EG yetenekleri kullanmak için, EG metren dolana kadar beklemelisin. İstediğin EG yeteneğini seç, sonra saldırmak istediğin canavara sağ tıkla. EG yeteneği belirli bir süre peryodundan sonra bitecek, onu akıllıca kullan! Meslek Merkezindeki sınıf eğitimcinden farklı EG yetenekleri öğrenebilirsin.

4. Belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra Meslek Merkezindeki eğitimcinden Bonus Ekipman Görevlerini alabilirsin. Görev için seviye gereksinimi ne kadar yüksekse, ödüller o kadar iyidir! Süper ekipmanlar ve tılsımlar bile! Detayları resmi siteden kontrol edebilirsin: http://fetih.91.com

5. BankaMemuru’na tıkla ve Banka penceresi açılacak. İtem depolamak için depolama yerine envanterinden itemlerini sürükle ve depodan kaldırmak için Bankadaki itemi tıkla. Ayrıca, Bankaya para yatırabilir ve depolayabilirsin! İtemlerini güven içinde tutmak için, bankana şifre koymayı unutma!

6. Haritanın altındaki ‘Yol Bulma’ butonuna tıklayarak ilgili yerler listesini görebilirsin. Gidilecek bir yer seçtikten sonra, oraya otomatikmen gideceksin. Yol Bulmayı iptal etmek istersen, herhangi bir yere tıkla ve sonra ‘Tamam’ a tıkla.

7. Ekranın sağ alt köşesinde dört OÖ modu vardır: OÖ, Takım, Barış ve Yakala. Dört mod arasında geçiş yapmak için istediğin butona tıkla. OÖ modunda serbestçe canavarları, takım arkadaşlarını ve diğer oyuncuları öldürebilirsin. Takım modundayken, diğer oyuncular ve canavarlara vurabilirsin ama takım/lonca/klan arkadaşlarına vurmazsın. Yakala modunda ise, normal olarak canavarları kesebilirsin, ama ayrıca suçlulara saldırabilirsin (mavi ve siyah isimli oyuncular).

8. Karakterin seviye 15 olduğunda, Meslek Merkezindeki eğitimcinden terfi edebilirsin. Terfi ettikten sonra Her sınıfın farklı bir başlığı ve gelişmiş öznitelikleri olur. Karakterler yeni yetenekler öğrenebilir! Seviye 40, 70, 100 ve 110’da Meslek Merkezinde yeni yetenekler öğrenebilir ve terfi edebilirsin. Bazı silahları seviye ve ustalık gereksinimine ulaştıktan sonra kullanmaya başlayabilirsin!

9. Direncini daha hızlı mı doldurmak istiyorsun? O zaman sohbet’in yanında gülücük işaretine tıkla, Eylemleri kontrol et! ‘Otur’ eylemini seç ve direncini daha hızlı doldurursun! Onu daha elverişli yapmak için kısayol çubuğuna almayı unutma! Oradaki diğer eğlenceli eylemleri de kontrol etmeyi unutma! Eğer özel birisi varsa, etkileşimlere de göz attığından emin ol!

10. Ekipmanını yükseltmek istersen, Marketteki Sihirli Esnafı ya da Rüzgar Esnafını bul! Meteorlar ekipmanının seviyesini yükseltmek için kullanılabilir. Hatırlatmam gerekir ki Rüzgar Esnafı yeteneklidir, ama bazen ekipman yükseltmede başarısızdır. Sihirli Esnafının başarısı %100’dür ama daha çok ücret alır!

11. Daha yüksek seviyelere ulaştıkça Meslek Merkezinden Bonus Ekipman Görevlerini almayı unutma. Onları tamamladığında güzel ödüller alacaksın! Ondan sonra, Meteorlar kullanarak itemlerini Rüzgar Esnafı ve Sihirli Esnaftan yükseltebilirsin. İtemlerini seviyende tutmak önemlidir, böylece en güçlü olabilirsin!

12. Ana şehirlerde Boksörleri bulabilir ve Eğitim Sahasına girebilirsin. Seviyendeki kazık ve korkuluklara vurarak Tcrb kazanırsın ve silahlarının ustalığını artırabilirsin. O silahlarının sağlamlığını düşürmez, canını veya mananı düşürmez! Bu zarar görmeden eğitim yapabilmek için iyi bir seçimdir!

13. Her zaman hesabını koru ve şifreni hiç kimseye söyleme! Ayrıca, hesap kaydını yaptığında oluşturduğun kayıtlı eposta adresi ve Güvenlik Bilgilerini sakın unutma. Eğer şifreni unutursan, resmi siteden Güvenlik Bilgilerinle yeni bir şifre elde edebilirsin veya Kayıtlı Eposta adresine gönderilen yeni şifreni alabilirsin. Hesap güvenliği senin sorumluluğundadır, yani hesabını asla tehlikeye düşürme!

14. Seviye 90 olduktan sonra, İkiz Şehir’deki Lonca Yöneticisini bulup 1 milyon gümüş ödeyerek Lonca kurabilirsin. Bir Lonca Kur’u seç ve sonra loncanın ismini yaz. Ayrıca diğer oyuncuların loncalarına da katılabilirsin! Bir Loncanın seviye o Loncanın sahip olduğu Derebeyi Cephaneliğine göre belirlenir. Bununla bir loncadaki oyuncular bonus Savaş Gücü elde eder ve lonca arkadaşlarıyla birlikte dövüşürler!

15. Rafineri ekipmanına ekstra nitelikler ve güzel yardımlar sağlar. Rafineri itemin kalitesi ne kadar yüksekse, etkisi o kadar iyidir! Kalıcı Taşlar denen şeyleri kullanabilir ve Rafinerileri kalıcı yapabilirsin, ama onlar çok nadirdir! Rafineri itemleri OÖ Turnuvası, Arena, At Yarışı ve diğer etkinliklerden elde edebilirsin! At Yarışını neden denemiyorsun? O elenceli ve yeni başlayanlar için çok kolay. İkiz Şehirde Ahırın yanına gel ve Atlar hakkında daha fazla bilgi al!

16. Seviye 70 üzerindeki oyuncular günde 10 kez Market’teki Şanslı Kadın’a 27 FP ödeyerek piyango merkezine girebilirler. Bir şanslı kutu seçip açarak ödülünü alabilirsin! Muhteşem +8 itemler, süper 2 soketli itemler, özel giysiler ve özel itemler gibi hediyeleri çekilişten kazanman mümkündür! Hiçbir şey imkansız değil! Yeter ki talih yüzüne gülsün!

17. ‘Arena’ butonuna tıklayarak özel Arenaya katılabilirsin. Eğer günde 20 kez Nitelendiriciye katılırsan 500 İtibar Puanı ve 1 Tcrb Topu elde edeceksin. Nitelendiricide günde 9 kez kazanan oyuncular ekstra 500 İtibar Puanı ve bir Tcrb Topu elde eder! İtibar Puanları İtibar Mağazasından Rafineri Paketleri almak için kullanılabilir. Orası ayrıca gücünütest etmen ve kimlere dikkat etmen konusunda güzel bir yerdir!

18. Çöl Şehir’deki Çöpçatan veya Market’in merkezindeki Aşk Taşından senin için özel olan kişiyle evlenebilirsin.

19. Seviye 15 olduğun zaman, Ambarcı’dan bir Kazma satın alabilir sonra sonra onu giyip sağ tıklayarak maden aramaya başlayabilirsin! Sadece maden maden aranır! Durmak için, sadece hareket et. Madencilikten elde ettiğin madenler satılabilir ya da bazı görevleri tamamlamak için kullanılabilir. Kazarken sürprizler de çıkabilir!

20. 5 maden ile marketteki Zanaatkardan Kereste ile takas edebilirsin. 10 Keresteyi bir Gülağacı Fişi ile takas edebilirsin. 10 Gülağacı Fişi ile bir Kereste Fişi takas edilebilir. 5 Kereste Fişini Ev Temsilcisinden bir Ev İzni ile takas edebilirsin. Ev Yöneticisine 300,000 gümüş ve Ev İznini verdiğinde, artık kendine ait bir evin olacak! Ayrıca evini bir kez yükseltebilirsin ve onun içine daha fazla mobilya ve dekorasyon malzemeleri de koyabilirsin. İkiz Şehir’deki Mobilya Mağazasında bunları bulabilirsin!

21. Seviye 50 üzeri oyuncular İkiz Şehir’deki Klan Yöneticisine 500,000 gümüş ödeyerek bir Klan oluşturabilir veya diğer oyuncuların Klanına katılabilir! Klan üyeleri aynı haritada bulunan en yüksek Savaş Gücüne sahip klan üyesi ve kendileri arasında belirli bir yüzdede Savaş Gücü paylaşabilirler! Ve sadece o değil, ayrıca Klan Savaşına katılabilir haritaları işgal edip tutabilir ve bölgelerin için kazanç elde edebilirsin!

22. Texas Hold’em Poker oynayarak güzel bir zaman geçirebilirsin! Marketteki Oyun Yöneticisini bularak Poker Salonuna girebilirsin! Gümüş ile oynanan normal masaları veya FP ile oynanan VİP masaları deneyebilirsin. İyi eğlenceler dilerim ve şans seninle olsun!

23. Fetih Online’da güçlü bir oyuncu olmak için Alt-sınıflar senin için gereklidir! 6 tip Alt-sınıf vardır: Şifacı, Ki Ustası, Savaş Ustası, Büyücü, Bilge ve Artist! Her Alt-sınıfın farklı gereksinim ve fonksiyonları vardır. Neden 15 Orkide alıp Meslek Merkezinde Öncü Artisti görmüyorsun! Bazı yeni danslar öğrenebilirsin!

24. Seviye 120 ve üzeri olduktan ve en üst dereceye terfi ettikten sonra, Ebediyet ile bir Gökçe Taş alıp tanışarak İntibah olabilirsin! Eğer seviye 120 olmuş intibah oyuncuysan, İkinci İntibah görevini alabilirsin veya Alışveriş Mağazasından Muafiyet Tokeni alarak ikinci kez intibah olabilirsin! İntibah olarak birçok birçok faydadan yararlanacaksın ve sadece en güçlüler 3 hayatı yaşayabilirler!
Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır..
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Kısaca Fetih Online Kılavuzu ,Kısaca Fetih Online Kılavuzu indir,Kısaca Fetih Online Kılavuzu yükle,Kısaca Fetih Online Kılavuzu download,Kısaca Fetih Online Kılavuzu indirmek istiyorum,Kısaca Fetih Online Kılavuzu yükle,Kısaca Fetih Online Kılavuzu bedava, Kısaca Fetih Online Kılavuzu İNDİR,Kısaca Fetih Online Kılavuzu YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Kısaca Fetih Online Kılavuzu Dvdrip,Kısaca Fetih Online Kılavuzu filmi indir