Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LİDERLER KUPASI
#1
A01mqp.jpg
Goley Liderler Kupası (GLK)
oYOgrm.png
2 haftada bir gerçekleşecek olan Goley Liderler Kupası’na katılabilmek için, Goley Lider Modu’nun Efsane kümesinin ilk 16’sında yer almanız gerekmektedir. İlk 16’da yer alan oyuncular, belirtilen tarihte ve canlı yayında gerçekleşecek turnuvaya katılarak ilk 3’e girmeye ve toplamda 1000 TL’lik oyuncu ekipmanları için karşı karşıya gelecek. Üstelik ilk 3’e kalan oyuncular, bir sonraki GLK sezonuna direkt katılmaya hak kazanacak.
Goley Liderler Kupası – Yükselme Ligi (GLK-YL)
qmGY85.png
Efsane kümenin ilk 16’sında yer alamayarak GLK’ye katılamayan oyuncular, 16 ile 32 arasında yer alarak GLK – Y turnuvasına katılabilecekler. Yine belirtilen günde yapılacak olan turnuvada ilk 3’e kalan oyuncular, oyun içi hediyelerle ödüllendirilmenin yanı sıra, GLK kazananları gibi bir sonraki GLK sezonuna direkt katılmaya hak kazanacak.

Dikkat edilmesi gerekenler:
1. İlk sezonun bitmesinin ardından, bir sonraki GLK sezonuna katılmaya hak kazanan toplamda 6 oyuncu olacağı için, Lider Modu’nun Efsane kümesinden GLK için sadece 10 oyuncu alınacaktır. GLK – Y için ise toplamda yine 16 oyuncu katılmaya hak kazanacaktır.
2. Hali hazırda GLK’de bulunan oyuncular, Efsane kümenin ilk sıralarında yine yer alırlarsa, onlar yerine altındaki oyuncular turnuvaya katılmaya hak kazanacaktır.
3. Turnuvalara katılım hakkını elde eden oyuncular, her Lider Modu sıfırlanması sonrası Goley Facebook ve ana sitesinden duyurulacaktır. Turnuvada adı geçen oyuncular, belirtilen günlerde GLK veya GLK – Y turnuvalarına katılmazlarsa eleneceklerdir.
4. Turnuvaya kesinlikle başvuru alınmayacaktır. Tüm oyuncular Efsane kümenin en üstüne oynayarak, turnuvaya katılım haklarını elde edeceklerdir.
5. Turnuvaya katılmaya hak kazanan ve adları açıklanan oyuncular, Esport sitesinin şu bölümünden başvuru yapmak zorundadır.
Goley Lider Kupası – Büyük Final
6lJ2nv.png
17 Sezon boyunca devam edecek olan GLK ve GLK – Y turnuvaları sırasında, en iyi performansı gösterecek oyuncular, Büyük Final turnuvasında karşı karşıya gelerek gerçek şampiyonun kim olduğunu kanıtlama hakkına sahip olacak.

Büyük finale kadar yapılacak olan turnuvalarda, aşağıda detaylarını görebileceğiniz şekilde başarım gösteren oyuncular, topladıkları puanlar ile turnuvaya katılım hakkını elde edecek.

1. 3 Puan
2. 2 Puan
3. 1 Puan

GLK turnuvaları boyunca ilk 3’e giren oyuncular, topladıkları toplam puanlar ile Büyük Final’e katılacak 8 oyuncudan biri olmayı garantileyebilecek. Unutmayın: GLK ve GLK-Y turnuvalarında ilk 3 demek, turnuvaya devam etme şansı demektir.
Goley Liderler Kupası ilk Sezon
ZA9D9o.jpg
Goley Liderler Kupası KIŞ-SEZON 1 ELEMELER 06-20 OCAK Tarihleri arasında yapılacak.
Cevapla
#2
Tekrar aramıza dönmeniz çok güzel Smile
Facebook İletişim;
Oyunformu Offical.Ben çok dosta sahiptim güvensizlik içine batmış, şahit oldum birileri mutluluğu parayla kapmış!


WWW
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

LİDERLER KUPASI ,LİDERLER KUPASI indir,LİDERLER KUPASI yükle,LİDERLER KUPASI download,LİDERLER KUPASI indirmek istiyorum,LİDERLER KUPASI yükle,LİDERLER KUPASI bedava, LİDERLER KUPASI İNDİR,LİDERLER KUPASI YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,LİDERLER KUPASI Dvdrip,LİDERLER KUPASI filmi indir