Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun Kuralları
#1
Giriş
Bu hüküm ve koşullar ile her türlü kullanım, erişim ve Football Superstars edinmek için geçerlidir.
Football Superstars Cybersports Limited ("Cybersports") tarafından işletilen online bir eğlence servisidir.
"Football Superstars" online eğlence hizmeti, web sitesi, oyunlar, yarışmalar, içerik ve mevcut hizmetleri veya footballsuperstars.com, Client Yazılımı ve tüm İletişimi kullanarak anlamına gelir.

"Client Yazılımı" yazılım programı ve malzemeler her türlü kopya ve türevlerini ile birlikte Football Superstars ve herhangi bir on-line veya elektronik belgelere erişmek ve kullanmak için uygun bir bilgisayara yüklü olmalıdır Cybersports tarafından kullanılabilir hale gelir yazılım programı malzeme ve bunlara her türlü yamaları, güncellemeleri ve besin takviyeleri.
"İletişim", herhangi bir içerik, malzeme, ilanları, veri, mesajlar ve gönderilen iletişim, gönderilen, gönderilmiş yerleştirilir, yapılan veya aksi Football Superstars kullanarak veya iletilecektir.
Football Superstars ve her defasında kullanarak Bunu anlamak, kabul etmek ve bu şart ve koşulları kabul edebilir ve bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız

Cybersports söylüyorsun?
Bu şart ve koşulları kabul veya anlamıyorum yoksa Football Superstars veya onun herhangi bir bölümünü kullanmak veya erişemez.
18 yıllık yaş altında olan ve bu şart ve koşulları anlamak yoksa size onların anlamını açıklamak için anne-baba ya da vasi isteyin.
Herhangi bir durumda sipariş kullanımı Football Superstars 12 yıl yaşın üzerinde olmalıdır.

Cybersports bu şart ve koşulları zaman zaman değişiklikler yapabilir.
Football Superstars kullanarak ve erişerek size gerekli donanım, yazılım ve gerekli yeteneği ve olacak ve shalfl bunların saygı nedeniyle tüm ücretler için sorumlu tutulacaktır olduğunu onaylayın. Cybersports herhangi bir donanım, yazılım veya Football Superstars yararlanmak için gerekli olan diğer hizmetler ile ilgili olarak herhangi bir yükümlülüğü yoktur.

Kullanım Hakları
Cybersports sadece erişim ve özel, ticari olmayan, kişisel kullanım için sadece Football Superstars kullanmak için münhasır olmayan, devredilemez, kişisel, sınırlı bir lisans verir.

Bu lisans sadece Football Superstars özel, ticari olmayan, kişisel kullanım ile bağlantılı amaçlar için, Client Yazılımı dışında, içerik, malzeme, bilgi ve iletişim geçici olarak indirmek için sınırlı hakkını içerir.

Cybersports Client Yazılımı yükleyerek hibe ve böylece kabul ve uygun bir ev ya da taşınabilir bilgisayar konu üzerinde bir (1) İstemci Yazılımı kullanmak için bir kopyasını yüklemek ve kullanmak için sınırlı, münhasır olmayan lisans ve sağ bu şart ve koşulları ve Müşteri Yazılım EULA.

Cybersports önceden yazılı izni olmaksızın, bu sağ alt lisans veya anlaşma devredemez.

Bu hüküm ve koşullar ve onlar tarafından tanınan haklar vermek, herhangi bir başlık ya da Football Superstars mülkiyet hakları yoktur ve bir satış veya transfer herhangi bir telif hakkı veya diğer hak kabul edilmemelidir.

Giriş ID, Kullanıcı adı ve Şifre
Football Superstars kullanmak ve erişmek için için çeşitli bilgiler sunmak ve Bir oturum açma kimliği, adı, ve parola seçmek için kayıt olmanız gerekmektedir.
Kabul etmek ve anlamak Cybersports tarafından düzenlenen tüm bilgilerin güncel ve Football Superstars ile herhangi bir zamanda kayıt bilgilerini değiştirme olduğunu emin olmalısınız.

Tarafından seçilen ve Cybersports ile kayıt sırasında size verilen Giriş ID ve Şifre kullanmak ve Football Superstars erişim böylece kişisel ve Cybersports önceden yazılı izni olmadan herhangi bir kişiye ifşa edilmemelidir.
Oturum Açma Kimliği, Şifre, veya hesap tehlikeye düşünüyorsanız hemen Cybersports bilgilendirmek gerekir.

Sen olduğunu kabul ediyorsunuz ve Oturum Açma Kimliği ve Şifre gizliliğini korumaktan sorumlu kalacaktır.

Kabul edin ve size sadece herhangi bir kullanım için herhangi Oturum Açma ID, Kullanıcı adı ve Şifre kullanarak Football Superstars sorumlu olduğunu anlıyoruz. BAŞKA HERHANGİ BİR KİŞİ İLE GİRİŞ ID VE ŞİFRE PAYI VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR KİŞİ HESABINIZI KULLANIM İÇİN İZİN VERMEYİN. CYBERSPORTS SİZİN GİRİŞ ID, NICKNAME, ŞİFRE YA DA HESAP YA DA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHIS TARAFINDAN HERHANGİ BİR KULLANIM VE UYGUN OLMAYAN HERHANGİ BİR KULLANIM İÇİN SORUMLU DEĞİLDİR.

Garanti ve kayıt sırasında verilen tüm bilgiler, doğru, tam ve doğru olduğunu beyan etmektesiniz.

Verilen bilgi eksik veya yanlışsa, herhangi bir kayıp veya Cybersports tarafından hasardan ve verilen bilgilerin bir sonucu olarak zarar verebilir üçüncü taraflara karşı Cybersports tazmin etmeyi kabul etmiş sayılırsınız.
Kısıtlamalar ve Yükümlülükler
Kabul etmektesiniz:

• kesmek, sökmeye, ters mühendislik veya türevlerini Football Superstars veya onun herhangi bir bölümünü oluşturmak, kaynak koda, tercüme, birleştirme, uyum, hack değiştirmeye teşebbüs;

• silme, devre dışı bırakmak, değiştirmek, eklemek veya herhangi bir program kodu veya veri, telif hakları, ticari marka veya diğer mülkiyet bildirimlerini veya Football Superstars bulunan ve efsaneler ile sabotaj;

• Football Superstars veya herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir parçası olun;

• Football Superstars veri veya işlevsellik taklit yazılım oluşturmak;

• kullanabilir veya bu şartlar ve koşullar tarafından izin verilen durumlar haricinde Football Superstars anlaşma;

• Football Superstars dışında herhangi bir İletişim, iletişimi kolaylaştırmak amacıyla iletişim bilgilerini;

• Football Superstars, istenmeyen toplu e-posta göndermek için toplanan veya bilgi erişim;

• Football Superstars Cybersports önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir kamusal veya ticari kullanımı yapmak;

• hypertext bağlantılar, URL Linkler, grafik bağlantılar, köprüler ya da kar veya Cybersports önceden yazılı izni olmadan Football Superstars kazanmak için diğer doğrudan bağlantı sağlamak;

•, görüntüleme, kopyalama, yazdırma, post yayımlamak veya başka Football Superstars ve Cybersports önceden yazılı onayı olmadan herhangi bir üçüncü parti ya da web sitesinin yararına sitede yer alan bilgiler;

• Football Superstars işlemek veya haksız yere veya herhangi bir yasadışı ya da ahlaka aykırı amaç için herhangi bir bölümünü kullanabilir veya;

• Football Superstars veya onun herhangi bir bölümünü herhangi bir ticari veya ticari amaç için kullanmak;

• Football Superstars herhangi bir telif hakkı veya diğer mülkiyet haber silebilir veya gizleyebilir.

Football Superstars kullanımı için geçerli bu şartlar ve koşullar ile tüm kuralları uymayı kabul etmektesiniz.

Football Superstars sadece yetkili sunucular üzerinden erişilebilir ve kullanılabilir. Football Superstars herhangi bir yönünü değiştirmek için yetkili sunucular ve / veya üçüncü parti yazılım atlamak için herhangi bir eylemde ve Cybersports izlemek için bilgisayarınızın rasgele erişim belleği açıkça rıza yetkisiz üçüncü parti programları söyledi.

Fikri Mülkiyet Hakları
Aksi açıkça belirtilmediği sürece, tüm telif hakları, tasarım hakları, veritabanı hakkı, patent hakları, ticari marka ve ticari haklar ve Football Superstars diğer fikri mülkiyet hakları ve Cybersports içinde yelek ait veya Cybersports için lisanslı.

Cybersports tüm fikri mülkiyet hakları burada iddia ve saklıdır.
Tüm üçüncü şahıs ticari isimleri ve ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve Cybersports ve bunlarla ilgili hiçbir garanti veya beyanda bulunmaz.

Cybersports iddia ya da herhangi bir üçüncü taraf İletişim ne de herhangi bir Real World Veri, herhangi bir hak başlık veya faiz iddia değildir.
"Gerçek Dünya Data" ya da gerçek dünyada olaylar, insanlar, örgütler, takımlar, kulüpleri, yerlerde, stadyumlarda, şirketler ya da yarışmalara başvuran Football Superstars bulunan bilgi veya veri anlamına gelir. Real World Real World Veri tüm veri ve tüm hakları, mülkiyet sahiplerinin ve Cybersports sahip değildir ve herhangi bir Real World Real World Veri Veri veya herhangi bir konuda herhangi bir bağlantı veya derneği temsil etmez. Gerçek Dünya Veriler sadece bilgi sağlamak ve gerçek dünya gerçekleri tanımlamak için dürüst ve adil amacıyla Football Superstars yer almaktadır.

Forum ve İletişim
Football Superstars bir eğlence hizmeti ve bu Cybersports yardımcı iletim dahil, depolanması, geri kazanımı ve içeriklerinin eleştiri, seçim veya değişiklik olmadan üçüncü parti İletişim ile ilgili sadece bir kanaldır.
Herhangi bir İletişim olarak ifade edilen görüşler, bireysel yazarları ve Cybersports tarafından aksi belirtilmedikçe Cybersports bu görüşlerinden ibarettir.

Cybersports sorumlu değildir ve herhangi bir İletişim ifade herhangi bir yorum, görüş ya da yanlışlığı konusunda tüm sorumluluk kabul etmez.
Football Superstars kullanarak Cybersports herhangi bir İletişim içeriğini inceleyebilir ve İletişim Cybersports için gerekli değildir ve içeriklerinin herhangi bir kontrol ya da karar verme değildir bazında yapılan herhangi bir sorumluluk olduğunu kabul ediyorsunuz.

Yukarıdaki Cybersports rağmen kaldırmak veya reddetmek herhangi bir İletişim ve İletişim yapmak veya erişim yeteneği kaldırmak veya askıya alma hakkına sahip olacaktır.

Cybersports, kullanmak, değiştirmek, düzenlemek ve yayımlamak ve Football Superstars ve Cybersports iş ile ilgili her türlü amaçlar için İletişim uyum ve burada sınırsız bir münhasır olmayan lisans ve gerekli tüm izinleri, onayları ve lisanslar vermek olduğu kabul bu şekilde sizin İletişim kullanmak için. İletişim daha da sözde tüm manevi haklarından feragat.

Siz herhangi bir İletişim ya da yazılan ya da herhangi bir bildirimde veya malzeme Football Superstars iletmek olacağını kabul ve taahhüt Football Superstars ne de herhangi bir şekilde kullanmak, yani:

• yasadışı ya da hukuki ve cezai sorumluluk doğurur;

• herhangi bir yasadışı veya yasadışı faaliyetleri teşvik eder;

• herhangi bir telif hakkı veya herhangi bir üçüncü parti ya da asist ihlali ya da korsan ve diğer fikri mülkiyet hakkını ihlal eden;

• herhangi bir bilgisayar virüsü, solucanlar, mantık bombaları veya diğer kötü amaçlı yazılım veya teknik olarak zararlı veri içerir;

•, küfürlü, pornografik, küçük düşürücü, ayrımcı veya müstehcen;

• herhangi bir kişi taciz;

• pazarlar veya herhangi bir üçüncü parti teşvik;

• Başka bir kullanıcının kullanımı ve Football Superstars keyfi müdahale;
• herhangi bir moderatör, yönetici veya herhangi bir personel veya Cybersports bağlantılı diğer kişilerin kimliğine bürünür;

• üzerine ihlal eden ya da herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal eden, dahil olmak üzere, ancak bir kişinin adını, e-posta adresi, fiziksel adres veya telefon numarası ve / veya tanıtım haklarını izinsiz açıklanması da dahil olmak üzere fikri mülkiyet hakları, gizlilik hakları, sınırlı değil;

• içerir / parola korumalı içerik veya malzeme kısıtlı;

• herhangi bir diğer kişi patlatır;

• şifreler veya kişisel bilgileri almak;

• yapmadan ya da yasadışı silah satın alma, satın alma ya da yasadışı uyuşturucu satan, kişinin gizlilik ihlal ya da sağlayarak ya da bilgisayar virüsleri oluşturma gibi yasadışı faaliyetler hakkında bilgilendirici sağlar;

•, veya onun izni (ya da, küçük küçük bir yasal vasi durumunda) olmadan video, fotoğraf veya başka bir kişinin görüntüleri içerir;

• herhangi bir bilgisayar, sunucu ya da sunucular, ağ ve diğer kullanıcıların bilgisayarları da dahil olmak üzere herhangi bir bölümünü Football Superstars yetkisiz erişim kazanmak için çalışır;

• herhangi bir profiller, bloglar, sohbet odaları, topluluklar, hesap bilgileri, bültenler, ya da diğer yönlerini Football Superstars yetkisiz erişim kazanmak için çalışır;

• bahis, piyango, takas, satış reklam, yatırımlar ve piramit şemaları, sınırlama, yarışma, kumar olmadan yürütmektedir veya ticari faaliyetleri veya satış gibi Cybersports önceden yazılı izni olmadan solicits;

• uygunsuz herhangi bir malzeme gelir;

• istiyor ya da 16 yaşın altında bir çocuk karşılamak için ya da nesne ya da etkisi olarak böyle bir toplantı olabilir herhangi bir düzenleme yapmak için çalışır;

• dahil olmak üzere herhangi bir kısıtlı malzeme, şifreleri, tıbbi bilgi veya herhangi bir kişinin gizli bilgileri içerir ama bunlarla sınırlı değildir; veya
, Solicits davet ediyor, teşvik ediyor, savunucuları, teşvik veya bunlardan birini veya tümünü kışkırtır.

• 13 yaşın altındaki hiçbir kullanıcı başka bir kullanıcının kişisel bilgileri paylaşmak için, oyun, web sitesi ve ilişkili herhangi bir iletişim araçları da dahil olmak üzere, Football Superstars herhangi bir bölümünü kullanabilirsiniz. Bu içerir, ancak, gerçek adı, adresi, telefon numarası ve e-posta adresi ile sınırlı değildir.

• 13 yaşın altındaki hiçbir kullanıcı herhangi bir benzerlik kendilerini yüklemek veya paylaşmak ya da olabilir.

Eğer bu şart ve koşulları detayları ile üzerinde bulunan sayfanın bir moderatör haberdar ediniz aykırı herhangi bir malzeme keşfetmek.

Bu insanlar olduklarını söyleyenler ille internet kullanımı bilinen bir risk. İnsanlar bilgi veren ya da güvenilmez, yanıltıcı, yasadışı ya da yasadışı bir şekilde davranabilir. Cybersports diğer kullanıcılar tarafından yapılan ifadelerin doğru olmadığını söyleyen bir yolu yoktur. Bu sadece sizin tarafınızdan yapılabilir bir karardır. Bu nedenle, herhangi bir web sitesini kullanarak bazı derece dikkatli hareket etmelidirler. Football Superstars ve hizmetlerini kullanarak, bu durumda olduğunu kabul ve bu nedenle kendi riski altında Football Superstars kabul. LÜTFEN LÜTFEN SOYADI, ADRES, E-POSTA ADRESİ, TELEFON NUMARASI VE Gitmeden YERLER GİBİ KENDİ KİŞİSEL BİLGİLER VE AYDINLATMA İLE İLGİLİ OLARAK BELİRLİ DİKKATLİ.
Yny ve Cybersports gerekirse, bize vermiş olduğunuz e-posta adresi üzerinden iletişim kuracak, kabul ediyorum. Tüm Cybersports müşteriler için geçerli olan Uyarılar Football Superstars web sitelerinde ya da başka Football Superstars içinde yapılacaktır. , E-posta gönderdi zaman veya haber web sitemizde veya Hizmet içinde yayınlanan bir haber almış kabul edilecektir.
Cybersports ve ekleri ile gönderilen tüm e-postalar, bunlara sadece muhatap için tasarlanmıştır.

Sorumluluk
Cybersports sağlar ve korur Football Superstars kişisel eğlence için "olduğu gibi" esasına dayanarak ve makul beceri ve itina ile hizmet vermeye sorumludur.

Harici Siteler doğrulanabilir veya Cybersports tarafından yorumlanan ve Dış Sitelerinin tüm kullanım ve erişim kendi riski altında yapılır değil. "Harici Siteler" üçüncü parti web siteleri ve çevrimiçi hizmetler Football Superstars bağlantılar anlamına gelir.

Cybersports Football Superstars ile bağlantılı olarak ve yasanın izin verdiği azami ölçüde başka hiçbir garanti verir, Cybersports için sorumluluk kabul etmez:

Kaynaklanan herhangi bir tür olursa olsun, sınırlama Cybersports farkında yapılmış herhangi bir sorun ortaya çıkar olsun ya da olmasın herhangi bir doğrudan, dolaylı, özel, cezai veya dolaylı kayıp olmaksızın dahil olmak üzere herhangi bir kayıp ya da hasar,;

• THE doğruluğu, para ya da herhangi bir tebliğ veya Football Superstars içinde bulunan bilgi ve belgelerin geçerlilik;

• herhangi bir kesinti veya Football Superstars güncellenmesinde gecikmeler;

Football Superstars • Herhangi bir yanlış veya yanlış bilgi;

• herhangi bir kişi tarafından herhangi bir İletişim Football Superstars kullanımı ile herhangi bir üçüncü tarafın herhangi bir telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet hakları ihlali;

• durumu, kalitesi, içerik veya Harici Siteler niteliği;

• Harici Siteler içeren herhangi bir işlem;

• Herhangi bir kayıp ya da bir kullanıcının bilgisayar donanımları, yazılım, veri ya da kişiler, kullanarak veya Football Superstars indirirken veya herhangi bir İletişim neden diğer mülkiyet enfekte olabilir virüs veya diğer kötü amaçlı yazılım nedeniyle zarar miktarı veya ayni;

• tüm temsiller, garantiler, koşulları ve diğer hüküm ve koşulları ancak bu haber için etkiye sahip olacaktır.

Cybersports Football Superstars kesintisiz veya hatasız olacağını garanti etmez.

Cybersports başarısızlık için, bu başarısızlık sınırlama İnternet kesintileri, iletişim kesintileri, yangın, sel, savaş da dahil olmak üzere bu partinin makul kontrolü dışında herhangi bir beklenmeyen acil oluşumu neden olup olmadığını, bu sözleşme kapsamında herhangi bir yükümlülük gerçekleştirmek için herhangi bir miktar sorumlu olmayacaktır ya da Tanrı'nın hareket.

Başka garantiler, koşulları veya diğer şartlar ve koşullar, açık veya zımni, yasal veya başka bir şekilde ve tüm bu şartları ve koşulları vardır yukarıda belirtilenler dışında vesile ile, yasaların izin verdiği azami ölçüde için dışlanır.

Football Superstars kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir şekilde yasadışı ya da hukuki ve cezai sorumluluk doğurur ya da ihtilaf Football Superstars diyebilirsiniz bir şekilde kendiniz yapmak değil olacağını kabul edersiniz.

Sen olduğunu kabul ediyorsunuz ve şifrenizi ve üyelik hesabı gizliliğini korumaktan ve hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden sorumlu kalacaktır.

Bu vesile ile, tazmin savunmak ve Cybersports ve Cybersports 'görevlileri, yönetmenleri, sahipleri, acente, bilgi sağlayıcıları, iştirakleri, lisans verenleri ve lisans (topluca, "Tazmin Edilen Taraflar"), makul avukat ve dahil olmak üzere her türlü sorumluluk ve maliyetler (karşı zararsız tutun ücretleri), bu şart ve koşulları veya Football Superstars İletişim ve üyelik hesabı herhangi bir kullanımı doğan alacaklara herhangi bir ihlal ortaya çıkan herhangi bir iddia ile bağlantılı olarak Tazmin Edilen Taraflar tarafından yapılan. Cybersports herhangi bir iddianın savunma ile işbirliği türlü çabayı. Cybersports, aksi takdirde, sizin tarafınızdan tazmin edilmesi söz konusu olan herhangi bir madde özel savunma ve kontrol varsaymak, Cybersports kendi pahasına hakkını saklı tutar.

Iptal
Gördüğü takdirde diğer herhangi bir hakka sınırlama getirmeksizin bu terimlerin herhangi bir ihlal ve (tamamen kendi takdirine bağlı), Cybersports, kısıtlamak kaldırmak, iptal veya askıya erişim ve Football Superstars ve onun herhangi bir bölümünü kullanımı olabilir koşulları.
Gizlilik ve Veri Politikası
Cybersports sadece 1998 tarihli Veri Koruma Yasası uyarınca hakkında toplanan bilgileri kullanabilirsiniz.

Cybersports belirli bilgileri isteyebilir ve üye olmak veya kaydolmak Football Superstars Football Superstars (örneğin, adınız, e-posta adresi ve iletişim bilgileri gibi) kişisel veriler sunabilir.

Cybersports de kullanıcının trafik kalıplarına ve site kullanımı yanı sıra ilgilenen Football Superstars parçaları ve hizmetler kayıt olabilir. Bu bilgiler, bir iç güvenlik politikasına uygun olarak güvenli bir şekilde saklanması ve kullanılıyor olabilir:

(A) Football Superstars abonelik İletişim süreci ve Football Superstars ve ilgili hizmetlerin kullanımı sağlamak için;

(B) hesabınızı açın ve çalıştırın ve bir güncel, etkin ve güvenilir hizmet sunmak;
© Yarışmalara yönetmek;

(D) genellikle Football Superstars çalıştırın.

Abonelik ve veri göndererek bu kullanımı kabul etmiş sayılırsınız.
, Zaman Cybersports zaman da izlemek ve kaydetmek eğitim amaçlı telefon görüşmeleri ve size hizmet geliştirmek için.

Cybersports izniniz olmadan sizinle ilgili hassas bilgi toplamak asla.
1998 tarihli Veri Koruma Yasası uyarınca, Cybersports kayıt numarası Z1183190 ile Bilgi Komiseri ile tescil edilmiştir.

Cybersports Cybersports var ya da yok olduğu hakkında bilgi yanlış lütfen aşağıda açıklandığı gibi temas Cybersports ve talep olarak Cybersports en kısa sürede verileri düzeltmek veya kaldırmak zorundadır. Düşünüyorsanız
Eğer gizlilik konusunda herhangi bir endişeniz varsa, bu gizlilik politikası veya Football Superstars aşağıda açıklandığı gibi temas Cybersports lütfen.

Rekabet / teklif genel şartlar ve koşullar
1. Bu hüküm ve koşullar, rekabet başka devletlerin tüm yarışmalar (bu sürece ve ölçüde) uygulanır.

2. Aksi belirtilmediği sürece, Cybersports Ltd (CS Ltd), aileleri, acente ya da üçüncü parti promosyon ortaklar dahil olmak üzere rekabet ile bağlı herhangi bir diğer kişi (ler), çalışanları hariç Football Superstars kayıtlı kullanıcılar açık bir yarışma.

3. Giriş kişi başı sınırlı. Kazanan onlar, yola ve bu hüküm ve şartlara uygun olarak ödülü kabul etmek durumunda onlar sonra CS Ltd ödül yeniden çizmek için hakkını saklı tutar bunu yapamıyorsa sağlamak için sorumludur.

4. Giriş ücretsizdir ancak girenler Internet erişimi için kendi bireysel düzenlemeler bağlı olarak yerel telefon ücretlerine tabi olabilir farkında olmalıdır.

5. Girerek, tüm uygun girenlerin her biri ve tüm bu hüküm ve şartlara uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Misrepresentative ya da sahte kayıtlar bir giriş geçersiz olacaktır. CS LTD. girenler hariç ve bu şartlar ve koşulların herhangi birini ihlal ettiği için ödül vermeme, gerekçeli veya gerekçesiz olarak, hakkı saklıdır. CS LTD. bu şart ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Web sitesinde herhangi bir değişiklik ilan edilecektir.

6. Aksi belirtilmediği sürece, kazanan (lar) kapanış tarihinden önce alınan tüm doğru girdileri rastgele çekilecek. Kazananlar son başvuru tarihinden sonra 28 gün içinde bildirilecektir. Tüm makul çaba, bu süre içinde kazanan irtibata yapılacaktır. Kazanan bir temas veya CS LTD mevcut değil ise. hakkını başka bir kazanan kapanış tarihinden önce alınan doğru girdileri yeniden çekmek için saklıdır.

7. CS LTD. rezervleri kazanan ve yayın dışında girdileri (girişleri parçalar dahil) yayınlama hakkına mutlaka katılımcıya ödül olduğu anlamına gelmez.
8. Katılımcılar, tüm katılımcılar lisans CS LTD giren, ancak gönderilen girdileri telif hakkı koruyacaktır. dünya çapında bir telif hakkı için her türlü tanıtım ve haber amaçlı medya (basılı ve online dahil) her bir giriş, düzenlemek yayınlamak ve kullanmak için kalıcı lisans.

9 - CS LTD. girişleri alındığı herhangi bir başarısızlıktan sorumlu olmayacaktır. CS LTD. geciken, okunaksız, bozuk, hasarlı, eksik veya herhangi bir şekilde geçersiz girişleri, kaybolan hiçbir sorumluluk kabul etmez. Girişler kabul ya da iade edilmeyecektir.

10. CS LTD fiillerinden ya da ihmallerinden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanmalar dışında. veya çalışanları, CS LTD. kazanan (ya da konuk) zevk ödül ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya hasar için sorumlu olmayacaktır.
11. Belirterek, ödül devredilemez ve diğer faydaları, öğeleri veya eklemeler için hiçbir bölümü ya da ödül parça yerine ödül, nakit veya başka bir alternatif yoktur.

12. Girerek, herhangi bir sonraki ödül kazananların isimleri, fotoğrafları ve genel yerlerde CS LTD tarafından bu ve gelecek promosyonlar sırasında tanıtım ve haber amaçlar için kullanılmasına izin vermek kabul etmiş sayılırsınız.

13. CS LTD tarafından alınan kişisel verileri kullanır. promosyon kurs Web sitesinde bulunan gizlilik politikası tabidir. Galipleri isimleri Web sitesinde yayınlanan olabilir.

14. Kazananlar, ödül almadan önce geçerli bir kimlik göndermek için gerekli olabilir.

15. Editör kararı girenler nihai ve bağlayıcıdır. Hiçbir yazışma içine girilecektir.

16. CS LTD. tamamen kendi takdirine bağlı olarak, belirtildiği gibi yürütülen bir rekabet yeteneğine sahip değildir, herhangi bir zamanda rekabet (değiştiren ödüller de dahil olmak üzere) iptal edebilir, değiştirebilir ya da yerini alma hakkını saklı tutar. CS LTD. eşit değerde bir ödül, kendi kontrolü dışındaki durumlarda bu kaçınılmaz hale olay yerine hakkını saklı tutar.

17. Kazananların listesi için CyberSports Ltd kazananlar ayrıntıları istiyorum rekabet belirterek, Yarışmalar Bölümü Dunstan House, 14a St. Cross Street, Londra, EC1N 8XA, İngiltere, mühürlü bir zarf gönderin.

18. Yarışma kuralları, bu kuralların Football Superstars web sitesi parçasını oluşturan yayınladı. Organizatörü: CyberSports Limited (yukarıda adresi).

DÜNYA KUPASI BİLETLERİ REKABET KOŞULLARI VE ŞARTLARI
Bu rekabet sadece TXT Fusion tarafından çalıştırılır ve Cybersports Ltd sonucu veya prizing üzerinde kontrol değil unutmayınız.

Bu hüküm ve koşullar, 35 Firs TXT Fusion Limited t / Fusion Bir Futbol (FIF ") Caddesi, Londra, Birleşik Krallık, N11 3NE, size Company No 07.149.915 Müşteri tarafından sunulan hizmet kapak;
Http://www.txtfusion.co.uk ("Rekabet Uyarılar belirlenen özel kurallar (aşağıda tanımlanan) ile birlikte bu şart ve koşulları, Rekabet Kuralları (" Kurallar ") ve FIF internet sitesinde yarışmalar için geçerli Yarışması "), aksi açıkça belirtilmiştir. Yarışmaya, adaylar bu Kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
Her Yarışma için özel kurallar söz konusu Yarışması ("Rekabet Bildirimi") sayfasında bir uyarı görüntülenir ve kuralları içine dahil edilmiştir. Bu şart ve koşulları ve Rekabet Bildirimi arasındaki farklar veya farklılık bulunması durumunda, Rekabet Bildirimi geçerli olacaktır.

FIF FIF Kullanıcı dışındaki herhangi bir yürürlükteki yasa veya yönetmelik veya herhangi başka bir olay bir felaket, savaş, sivil veya askeri rahatsız edici, afetler veya herhangi bir gerçek ya da beklenen ihlali durumunda, Rekabet veya Kuralları önceden haber vermeksizin iptal ya da tadil etmek hakkını saklı tutar rekabette yetersiz faiz dahil olmak üzere makul kontrolü. Bu şartlar ve koşullar ya da Rekabet Bildirimi içinde herhangi bir değişiklik ya da ilan edilecektir.

Kurallar, davranış, sonuçları ve Rekabet ilgili tüm diğer hususlar ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık durumunda, FIF kararı kesindir olacaktır ve hiçbir yazışma ya da tartışmaya girmiş olacaktır.

Yeterlik Katılımcılar

FIF veya Rekabet yer alan herhangi bir şirket çalışanları (veya çalışanların aileleri ya da hane halkı üyeleri) veya, Rekabet ya da herhangi biriyle ilgili olarak, Rekabet ilgili bir televizyon programı üretimi, ya da herhangi bir reklam ajansı ya da web şirketi bağlıysa söz konusu kişinin iştiraki veya bağlı şirketleri, Rekabet girmek için uygun değildir. FIF FIF farkında ya da kazanan uygun değildir inanmak için makul nedenler varsa bir ödül (ve alternatif bir galip seçmek için) ödül hakkını saklı tutar.

Ek uygunluk gereksinimlerini belirli bir Yarışması, örneğin başvurabilir Rekabet ödül, Birleşik Krallık ve / veya araba kiralama dışında seyahat içeriyorsa geçerli bir pasaport, vize ve / veya sürücü belgesi istenecektir. Bunlar Rekabet Bildirimi kurulacaktır.

Rekabet girerek, burada tarafından sunulan tüm bilgiler, doğru, güncel ve eksiksiz olduğunu garanti. FIF tüm katılımcılar uygunluğu doğrulamak için hakkını saklı tutar.

Verdiğiniz adres herhangi bir ödül göndermek için kullanılacaktır bu yüzden doğru olduğundan emin olun lütfen. Rekabet Bildirimi aksi belirtilmediği sürece, Yarışmalar, herhangi bir ülkenin sakinleri açık. Rekabet İngiltere dışından girenler için açık yerlerde, Rekabet herhangi bir kanun veya yönetmeliği ihlal edebilir bir ülke veya yargı ikamet eden Rekabet girmek hakkına sahip değildir. Bu geçerli olması durumunda, bu ülke ve / veya yargı Rekabet girmek için FIF daveti iptal edilir.

Yarışması'nda tüm yaş grupları için açık olduğunda, FIF web sitesini kullanarak ve 18 yaşın altında iseniz anne girişin razı olduğunu, 18 yaş veya üzerinde veya Yarışması (garanti) girerek olduğunu varsayar Rekabet ve bu kuralları. Rekabet sadece belli bir yaş grubu (örneğin 18 ve üzeri) açık ise, bu Rekabet Bildirimi belirtilen ve FIF Rekabet (garanti) girerek Rekabet girmek için uygun bir yaş olduğunu varsayar. .)
FIF katılımcıya Kuralları ihlal ettiği inanmak için makul nedenler varsa, herhangi bir katılımcıya diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Herhangi bir katılımcıya Rekabet diskalifiye olması halinde, kendi takdirine bağlı olarak FIF yerine seçilen gerekip gerekmediğine karar verebilir. Bu olay, başka bir katılımcıya orijinal katılımcıya olarak aynı kriterlere göre seçilecek ve bu Kurallarına tabi olacaktır.

Rekabet başlıklar
Rekabet Bildirimi aksi belirtilmediği sürece, ancak bir kazanan seçilmiş olduğu gibi ve FIF kazanan herhangi bir yazılım veya otomatik işlem inanmak için makul gerekçelerin keşfeder ya da olduğu gibi, birçok kez soruları yanıtlamak veya Rekabet girebilir toplu giriş FIF alternatif kazanan seçebilirsiniz. Başka kazanan orijinal galibi olarak aynı kriterlere göre seçilecek ve bu Kurallarına tabi olacaktır.

Yarışmaya katılan şekilde ve Rekabet Bildirimi belirtilen kapanış tarih ve saate göre yapılmalıdır. Bunu yapmazsanız giriş diskalifiye olursunuz.

Ancak, Hizmeti kullanmak için kayıt bir abonelik ücreti var Rekabet girmek için herhangi bir satın alma zorunluluğu yoktur. Hizmetin sadece kayıtlı kullanıcılar Rekabet girmek için izin verilecektir. Premium hizmet paketleri Yarışmalarda daha fazla girişler kullanıcı hakkı olacak.

Rekabet prim oranı bir telefon görüşmesi ile ilgili bir katılımı için bir teklif yapılır, Rekabet Bildirimi arama tahmini uzunluğu detayları ve beklenen maliyet, FIF Phonepayplus kurallarına uygun davranmanız gerekir ve başka herhangi bir rehberlik yer alacak. Rekabet giriş prim oranı telefon görüşmesi olduğunda, giriş de yazarak posta yoluyla yapılabilir: [Rekabetin Adı] Yarışması, FIF, 63 Bellfield Avenue, Hull, HU8 9DT, kapanış tarihine göre alınacak belirtildiği gibi Rekabet Bildirimi.

Göndererek veya e-posta kanıtı teslimat kanıtı olarak kabul edilemez. FIF herhangi bir hata, ihmal, kesinti, silme, kusur, işletme veya iletimde gecikme için sorumluluk kabul değil. Iletişim hattı arızaları, hırsızlık, imha, bir değişiklik ya da Girişlerine yetkisiz erişimi, ya da başlıklar, sunucu sonucunda kaybolmuş hasar görmüş ya da gecikmeli fonksiyonları, teknik konular, virüs, hata veya FIF kontrolü dışındaki diğer nedenler.

Katılımcılar, aksi belirtilmedikçe, FIF, sanatsal veya diğer malzemeden oluşan olanlar da dahil olmak üzere, herhangi bir girişler dönmek için sorumluluk kabul etmez yaptığı dikkat etmelisiniz.

Ödüller
Rekabet Bildirimi aksi belirtilmediği sürece, ödül kazananlar tüm doğru Yazılar (cevap sorular içeren yarışmalar veya giriş FIF için başka bir adı ve / veya iletişim bilgileri sağlayan veya e-posta) ya da gönderilen tüm girişleri (rastgele seçilmiş olacak yaratıcı veya sanatsal veya diğer öznel ölçütleri Rekabet Bildiriminde belirtilen kapanış tarihinden itibaren 28 gün içinde, girdileri (Rekabet Bildirimi belirtildiği gibi bu karar sürece)) için geçerli. Tie-kesiciler bağımsız bir hakem tarafından kanun tarafından öngörüldüğü takdirde FIF tarafından değerlendirilecek ve olacaktır. Tüm konularda, yargıç (lar) ve FIF kararı nihai olacaktır ve hiçbir yazışma ya da tartışmaya girmiş olacaktır.

Ödül kazananlar şekilde ve Rekabet Bildirimi belirtilen süre içinde bildirilir (FIF veya FIF Kullanıcı aday tedarikçi (ler) ile temasa olabilir). Teslim edilemeyen veya bildirimde belirtilen cevap vermeme ve belirtilen süre içinde herhangi bir ödül bildirim Return of alternatif bir kazanan ve seçim sürecinden dışlanmasına neden olabilir. Katılımcıya başına birden fazla ödül verilmesi durumunda, sadece tek bir ödül verilecektir.
Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır..
Cevapla
#2
Teşekkürler.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Oyun Kuralları ,Oyun Kuralları indir,Oyun Kuralları yükle,Oyun Kuralları download,Oyun Kuralları indirmek istiyorum,Oyun Kuralları yükle,Oyun Kuralları bedava, Oyun Kuralları İNDİR,Oyun Kuralları YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Oyun Kuralları Dvdrip,Oyun Kuralları filmi indir