Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyunu Nasıl yükleyebilirim
#1
1. Sistem Gereksinimini Kontrol Edin: Fetih`i kurmadan önce lütfen bilgisayar özelliğinizin aşağıdaki gereksinimleri karşılamış olduğuna emin olun.


i.Windows 98(SE)/2000/XP/Vista/Windows 7.
ii. 800 MHz veya daha hızlı işlemci.
iii. 128 Megabyte RAM.
iv. 16MB veya daha yüksek RAM`li Vidyo Hızlandırıcı Kart (3D Grafik destekli).
v. 1 Gigabyte sabit sürücü boşluğu.
vi. 56 Kbps veya daha hızlı İnternet bağlantısı.
vii. Uyumlu vidyo ve ses kartı ile DirectX 8.1 veya daha yüksek.

2. Kullanıcı Yazılımı İndirme: Resmi indirme sitesindeki seçenekleri kullanarak oyun yazılımını bilgisayarınıza indirin. İndirme süreci bağlantı hızınıza bağlı olarak bir iki saat kadar olabilir.

Eğer kurma CDsi varsa kullanıcı yazılımı indirmeniz gerekmez. CD bilgisayara takıldığında yükleme otomatik başlatılacaktır. CD`ye resmi sitemizin Satış sayfasında sipariş verebilirsiniz.

3. DirectX / Sürücüler`i Güncelleme: Önce DirectX8.1 veya daha yüksek sürümü yükleyin, aynı şekilde grafik kartınız için de en yeni sürücüleri yükleyin. Eğer sürücüleriniz zaten güncel durumda ise, sonraki adıma devam edebilirsiniz.

4. Oyun Yazılımının Kurulması: İndirdiğiniz otoçalışan dosyaya çift tıklayın ve sonra yönergeleri takip ederek oyunu kurun. Kurulum otomatik tamamlanmalı ve oyun ikonu masa üstüne koyulmalıdır.

Eğer CD`den yüklüyorsanız, sadece CD`yi CD-ROM`a takın. Kurulum otomatik başlamalıdır, ama eğer başlamadığı takdirde böyle yapın, Bilgisayarım`ı açın, CD-ROM sürücüye çift tıklayın, ve sonra Fetih ikonuna çift tıklayın. Kurma programının yönergelerini takip ederek kurulumu tamamlayın. Oyun tamamen yüklendikten sonra, masa üstünde bir Fetih kısayolu eklenecektir.
Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır..
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Oyunu Nasıl yükleyebilirim ,Oyunu Nasıl yükleyebilirim indir,Oyunu Nasıl yükleyebilirim yükle,Oyunu Nasıl yükleyebilirim download,Oyunu Nasıl yükleyebilirim indirmek istiyorum,Oyunu Nasıl yükleyebilirim yükle,Oyunu Nasıl yükleyebilirim bedava, Oyunu Nasıl yükleyebilirim İNDİR,Oyunu Nasıl yükleyebilirim YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Oyunu Nasıl yükleyebilirim Dvdrip,Oyunu Nasıl yükleyebilirim filmi indir