Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal....
#1
[CENTER][COLOR="#B22222"]Arkadaşlar geçenlerde sitede gördüm baktım herkez indirmiş ama kimi memnun değil kimi de daha programı bile açamıyor.

Programı açamayanlar connect hatası vardı onu düzelttim.

Nedir bu ?
Pedal programı pvpde ve uskoda sizi ölmekten kurtarır. Oyunu hiç bilmeyen biri bile wsde zor ölür cok seri bi pedaldır.
Mana kaçırmamak sizin oyun bilginize kalmıştr. Eğer sağ tık ve boşluga aynı anda basarsanız pedal turbo mod aktif olacaktır.
Mana kaçırmaz iseniz kral sizsiniz.

-Soacs ?
Soacs a yakalanmaz hiçbir sürümüne.
Saten uskoda direk geçiyor program.

- Eğer ilgi görürse ilerde ücretlendirecegiz ama şimdilik demo aktif.

Kullanımı :

Arkadaşlar programı açtıgınızda bi connect yazııs gelir reklama tıkladıgınızda connect aktif olr ama programın reklam kodları silindi. Bu yüzden rkelamı siz yapıcaksınız yani bi reklam lı site kaydedin masaüstüne html olarak. onu reklam yerine sürükleyin oto gelecektir connect. Connecte tıkladıgınızda saten program acılmış olr.

Klavyeyi kitlemez siz drdugunuz anda durur buda wslerde ardreamda czde size yardım eder.

İstedigniz skill bara uygun şekilde yapabilirsiniz.

Warrior pedal olarakda kullanılabilir.

Link : http://s3.dosya.tc/server5/34RDQy/ProPedal.rar.html
Şifre : pedal

Virüs bulursa ki sanmıyorm fakat bulrsa antinizi kapatın hile indiriosnz sütten çkmıs ak kaşık değil.

Her neyse pcnizi öldürmez sonucta zararı yok diyebilirm.

Resimlere geçelim.

Programı açtgınızda karşınıza böyle bi ekran cıkacaktır. / Aynı program nette var fakat açılmıyor güncel halini indirip kullanabilirsiniz + daha serileştirildi.
nglfb.bmp


Gördüğünüz gibi connect gelmemiş durumda.

Alttaki resimde gördügünüz kısma gördügünüz şekildeki gibi bir internet sayfası sürükleyin. o internet sayfasının reklamlarından faydalanacagız.

ngljc.bmp

İşte İşlemi yaptık ve sitemiz de geldi connect de geldi.

ngllx.bmp

Programımız açılmıştır .

nglp1.bmp


Dedigim gibi nette buldugum programı alıp tekrar kodladım. Serileşti ve artık program acılıyor. Pcyi kasmıyor. Yeni sürüm diyebiliriz.

Resimdede gördügünüz gibi el alışkanlıgınıza göre Sağ tık ile space ile shift ile başlatma gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Bu sizlere özgürlük getirecektir. R+R Sayesinde combonuzu güclendirebilirsiniz. ve sadece skill vurarak adamı pert etmenizi izleyebilirsiniz.

İyi Günler arkadaşlar. Sabit olursa Sevinirim !!!
- Daha iyisi olana kadar en iyi ücretsiz pedal budur. Kopedalla yarışır.[/COLOR]
[/CENTER]


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... ,ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... indir,ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... yükle,ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... download,ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... indirmek istiyorum,ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... yükle,ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... bedava, ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... İNDİR,ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... Dvdrip,ProPedalV1 - Artık Ölmeye Son ! 2 Ws 1 Atın. - Usko & Pvp / Seri Pedal.... filmi indir