Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar
#1
DEL LAGOS (BÖLGE)

Del Lagos, Human Krallığı'nı gururlandıran, sıcak iklimi ve bol ürünüyle, güzel ve sınırsız bir gölün çevrelediği verimli topraklardır. Gölü geçince, merkezinde Human inanç sembolü Trichia Seminary'nin bulunduğu kutsal Abundant Plains bulunur.

Kuzeyde, Del Lagos'taki suçluların idam edildiği Traitor's Guillotine bulunur. Doğudaki yeşil arazide eski Paladin Hall of Fame bulunmaktadır.

EINHOREN (HUMAN KASABASI)

Rohan Kıtası'ndaki Human ırkı, hoş bir iklim ve bol doğal kaynaklara sahip Einhoren etrafında birleşmişlerdir.

Geçen zamanla birlikte, Einhoren, Human'ların başkenti olarak şekillenmiştir. Roha'ya şükranların sunulduğu büyük tapınak ve merkez ordu olan paladinlerin eğitim alanı merkezde bulunmaktadır. Kral ile veziri arasındaki kritik ulusal tartışmalar da burada sonuca bağlanmıştır. Einhoren iki büyük bölgeye ayrılmıştır: halkın ikamet ettiği yerleşim bölgesi olan köy ve köyden bir köprüyle ulaşılabilecek, kraliyet ve aristokratların bulunduğu kraliyet sarayı. Her iki bölge de saldırılardan korunmak için yüksek surlarla çevrilmiştir.

DEL LAGOS / EINHOREN -RESİMLER


__________________________________________________ ____________

VIA MAREA (BÖLGE)

Sağlam büyü güçlerine sahip Kraliçe Rima Regenon'un yönettiği Elf başkenti Vena, detaylı mimari ve güzel bahçelerden inşa edilmiştir. Kuzeyde, müstesna Elf wandlarının üretildiği Crea Workshop, orayı geçince Marea'ya şükranların sunulması için yapılmış Temple of Marea'nın bulunduğu Crossroad of Fate ve soyu tükenmiş Red Dragon'un bekçilik yaptığı Dragon Eyes bulunmaktadır. Kuzeybatıda, Elflerin atası Marea'nın bulunduğu suların ortasındaki Goddess's Fountain ve kuzeydoğuda, ork baskındalına karşı savunma amaçlı kurulan Gray Dawn Tower bulunmaktadır fakat iki tarafta yaratıklar tarafından ele geçirilmiştir.


VENA (ELF KASABASI)

Elf'lerin başkenti Vena, güçlü bir büyücü ve Elf temsilcisi olan Sila Mayor Regenon tarafından yönetilmektedir.

Elf Krallığı'nın başkenti, bir sanat şehri olduğu kadar zarif güzelliğiyle de bilinir. Başlangıçtan beri estetik bir yapıyla inşa edilen şehrin bina ve bahçe düzenlemesi aynı düzeyde zariftir. Regen, orjinal Elf başkenti idi; fakat yaratıklar saldırıp ele geçirdikten sonra Elfler ikinci başkentleri olan Vena'ya göç ettiler. Orjinal başkent daha sonra merkezinde bir zindan olan çorak bir yere dönüştü.


VIA MAREA / VENA -RESİMLER


__________________________________________________ _________

MORRISEN (BÖLGE)

Rohan Kıtası'nın güneydoğusunda bulunan Morrisen; Human ve Elf ırkları tarafından dışlanan, sürülen, aidiyet duygusundan yoksun Half Elf'ler tarafından kurulmuştur.

Bir zamanların Halfling astronomi mabedi, şimdinin yaratıkların kalesi olan Sirka Observatory; etrafını Human'lardan ve yaratıklardan korumak için inşşa edilmiş olan Tempest Watchout; Half Elf'lerin olağan üstü mayalama yetenekleri sayesinde ün kazanan, eskiden Tranquil Forest'ta bulunan Bergendy Brewery; hepsi yaratıkların saldırıları nedeniyle yasak bölge ilan edilmişlerdir. İlk Half Elf'lerin ve onların manevi liderlerinin kalıntılarının yakıldığı yer olan Spiritual Haven, terk edilmiş ve yaratıkların yaşam alanı haline gelmiştir.

KAI`NON (HALF ELF KASABASI)

Kai'non, Rohan Kıtası'nın güneydoğusunda, Elf'ler tarafından, ana karadar göç eden Elf'lerin ve Human'ların arasında tasarlanan bir yere kurulmuştur.

Diğer gruplara aidiyet duygusu kalmayan ve Human'lar tarafından kurulan şehirde asimilasyonları başarısız olan Half Elf'ler, kıtanın güneyinde bir araya gelip bağımsız bir yerleşke kurdular. Kurulduktan sonra, tüm kıtaya yayılmış bütün Half Elf'ler Kai'non'da toplanmaya başlatı ve nüfusları diğer ırkların şehirleriyle karşılaştırılabilecek kadar arttı. Half Elf'lerin göçebe eğilimleri nedeniyle şehir surları veya dikkat çekici mimarileri bulunmaz. Dış yardımları hoş karşılamayan ve site halinde birleşik yaşamak yerine ayrı ayrı, çadıra benzer barınaklarda sürdürülen bir yaşamı benimsemiştirler.

MORRISEN / KAI`NON -RESİMLER


__________________________________________________ __________

ARMENES (BÖLGE)

Armenes, kuzeyde ilahi saldırı kaçan son ejderha, sonuçta yok, ama son kalan gücü ile Dekans, onun torunları, oluşturduktan sonra. Dekans batı Bahran Island yerleşmiş ve onların devlet Armenes ve sermaye Rev'Deca adlandırılır.

Dekans Dhans ve yakın tanımlanamayan canavarlar saldırı, bir mesafeden İnsanlar, Elfler ve Half Elfler tarafından yöneltilen tehdit ve geçiştirmek zorunda kaldı. Başlangıçta kendi kökenlerini ve bir büyük bir orman anma töreni için inşa Armenes sunağı, bölgede şimdi, eski tanrılara karşı savaşında öldürülen ejderhalar kalıntıları ile mayınları Dragon Kutsal Bahçe, Ashen Battlefield Dhans karşı yürütülen şiddetli savaşın izlerini dolu olduğunu.

REV'DECCA (DEKAN KASABASI)

Armenes gelen çatallanabilir üzerine, Dekans, yaygın olarak dağılmış, tuhaf bir ortamda kendilerini gelmesini çalıştı.

Karizmatik Ferdinante Don Endriago altında Montajlı, Dekans Armenes üzerine yakınsak kendini koruma için hazırlık başladı. Rev'Deca onlar toplu olarak inşa edilen sermaye. Su yüzeyinin üzerinde inşa, şu anki kral Ferdinante Don Endriago kraliyet sarayı, şehrin derinliklerinde yer alan, mağazalar ve büyük tesisler, büyük merkezi çeşme ile çizerek inşa edilmiştir.Dışında tek geçiş ve şehir surlarının tek bir kapısı olarak hizmet veren, sade, izolasyonist eğilimlerini yansıtması şehrin eteklerinde dikilmiştir. Ejderha şeklindeki taş heykeller ve süslemeleri sokaklarda kolayca bulunabilir.

ARMENES / REV'DECCA -RESİMLER__________________________________________________ ____________

E. BAHRAN (BÖLGE)

Önceki Kral tahttan indirilerek, Kraute Del Lagos, ve onların destekçileri ile birlikte onun yakın arkadaşı ve koşulsuz destekçisi Haillok, sol Rohan Kıta ve doğu Bahran Island yerleşti.

İnsanlar kendilerini ayırt etmek için, kendilerini Dhans adlandırılmış ve Par'Talucca dikilmiş.Eski moda Dhan sermaye sakinleri uygulama soyutlanma dağların daire. Yakınlardaki bir nehrin merkezinde, ana tanrı ibadet için inşa OHN Tapınağı, standlar ve nehir yukarı, bir kaya andıran ana tanrıça Edoneh olabilir. Wielding ve güç mezhep Dhan ritüeller gerçekleştirmek için oluşturulan Haillok büyük peygamber Haillok onurlandırmak için kurulan Anıtı, ve en Hermit Hideout, nehrin güneyinde.

PAR'TALUCCA (DHAN KASABASI)

2. İnsan kral Ferrikhan Del Lagos ile çatışan sonra tahta alarak, Kraute Del Lagos Ferrikhan eşi Kraliçe Caronia ve hizip ve askeri onaylayarak egemen ortodoksi tarafından devrildi.

Onun endorsers bir heyetle birlikte, İnsan sermayesi Einhoren bırakır ve uzak kuzeydoğusunda Bahran Island geldi. Devrik egemen sonra dağlarla çevrili bir havza olduğunu fark edince Par'Talucca mevcut Dhan sermaye oluşturur ve savunma için şehir dışında bir kanal oluşturur. İnsan mimarisi kokan şehir görünümü altında yatan iken, Par'Taluccan mimarisi, ahşap malzemeler öncelikle istihdam çok daha sakin ve zarif.

ARMENES / REV'DECCA -RESİMLER


__________________________________________________ ___________

IGNIS (BÖLGE)

Volkanlar tarafından kaplanır, bu bölgenin, dağların yüksek ve hain. Lav veren tek aktif volkan Flox kömür brülör ve Montt Karanlık Elf sermaye.

Çoğu dağların zirvelerinde dalgalı sadece duman devre dışıdır. Bu nedenle, bitki Saflık yakıcı Kanyonu ve Doğum Yeri yoksun, ve toprak volkan külü nedeniyle siyah. Ama büyük ormanlar kalan bölgeler doldurun. Ignis içinde ağaçlar tropikal iklim nedeniyle geniş yapraklı.

MONTT (DARK ELF KASABASI)

Volkanlar ile dolu Ignis Dark Elfler, bunaltıcı sıcağa dayanacak Montt, sanki büyük bir kale benzeterek inşa ve montaj üzerine, şimdiye kadar dağılmış pek çok aile, kolektif bir meclis toplandı ve bildiğimiz gibi, yeni bir kral moda Montt seçildikadar. Montt yüksek şehir surları, doğru bir şekilde farklı Dark Elf mimari özellikleri ve gurur yansıtan, ısıya dayanıklı özel bir malzeme ile inşa edilmiştir. Yabancıların caydırmak çevreleyen çözgü ile hava geçirmez güvenlik önlemleri altında sürekli güncel kral Kanos Lyonan konut saray. Dark Elfler, ulaşım ve günlük yaşamda kolaylık sağlamak için özel kara büyü çalışan var.

IGNIS / MONTT -RESİMLER


__________________________________________________ __________

DRAHT (BÖLGE)

Küçük köylerde oluşan bir ağ olarak başladı sonra, Devler güç topladığı ve sonuçta yeni bir devlet kurucu boyutu genişledi. Draht, onun başkenti olarak Etton kutup arazi üzerinde bir arazi, şimdi Dev Milleti olarak bilinir oldu. Bunaltıcı sıcak hava dalgası sadece geri çekilmeye başlamasıyla birlikte, bir kutup soğuk bölge genelinde düştü.


ETTON (GIANT KASABASI)

Dev başkenti Etton, küçük köylerde bu Dev savaşçılar Rohan kıtanın geri kalanından ayrı olarak eğitilmiş bir eğitim tesisi de dahil olmak üzere bir web oluşan büyük bir şehir. Devler, canavarlar olarak algılanıyor olsa da, şaşırtıcı bir şekilde vatanlarına oluşturan pek çok ayrıntılı ve karmaşık taş binalar inşa taş işçilik gerçekleştirilir. Detaylı taş yapılar, doğru Dev sağlam ama yetenekli bir eğilim yansıtan, Etton kuşatan.
Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır..
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar ,Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar indir,Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar yükle,Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar download,Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar indirmek istiyorum,Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar yükle,Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar bedava, Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar İNDİR,Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar Dvdrip,Rohan Online Bölgeler Ve Kasabalar filmi indir