Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rohan Online Nedir?
#1
Rohan Online: Blood Feud PvP ağırlıklı bir MMORPG oyunu. Yedi ırktan birini seçerek Rohan’ın zengin dünyasını keşfe çıkabilirsiniz. Guild kurup kasabaların kontrolünü ele geçirmek için savaşabilir, 30. seviyeden sonra açık PvP’ye katılabilirsiniz. Rohan Online alışıldık MMORPG elementlerini başarılı bir şekilde uygulayan bir oyun.

Oyun grafik ve müzik olarak tatmin edici. Grafikler biraz eskimiş olsa da animasyonlar ve efektler sayesinde günü kurtarıyor. Rohan Online‘da her ırk bir sınıfı temsil ediyor. Irklar: Human (Knight), Elf (Healer), Half Elf (Archer), Dhan (Assassin), Dekan (Dragon Fighter), Dark Elf (Mage), Giant (Warrior). Irk-sınıf kısıtlaması olsa da her sınıfın geniş skill ağacı tekdüzelik kaygısından bizi kurtarıyor. Oyundaki questler ise yaratıcılıktan uzak tasarlanmış.

Rohan Online‘ın asıl güzelliği PvP’de. 30. seviyeden sonra diğer oyunculara serbestçe saldırabilir ya da saldırıya uğrayabilirsiniz. Sizi öldüren oyuncuları Hit List’te görebiliyorsunuz ve intikam almak için doğrudan onların bulunduğu bölgeye gidebiliyorsunuz. Ayrıca kasabaların kontrolünü ele geçirmek için Guild vs Guild savaşa girmek mümkün. Bir kasabayı ele geçirdiğinizde özel mount’lar kazanabiliyorsunuz ve kasabanın hizmetlerinden faydalanan oyunculardan vergi topluyorsunuz.
Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır..
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Rohan Online Nedir? ,Rohan Online Nedir? indir,Rohan Online Nedir? yükle,Rohan Online Nedir? download,Rohan Online Nedir? indirmek istiyorum,Rohan Online Nedir? yükle,Rohan Online Nedir? bedava, Rohan Online Nedir? İNDİR,Rohan Online Nedir? YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Rohan Online Nedir? Dvdrip,Rohan Online Nedir? filmi indir