Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabit Konu :  Oyun Kuralları
#1
Kural1 Adlandırma
Aşağılayıcı, küfür, hakaret, siyasi, dinsel, etnik, kaba ve/veya adi olan ya da başka türlü olumsuz etki bırakan Oyuncu isimleri, Lonca isimleri ve Dükkan isimleri koymak yasaktır. Anlamsız harf dizilimlerinden ve/veya çok sıkça kullanılan sembollerden oluşan İsimler kullanılmamalıdır.
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın.

Eğer LastChaosTR Ekibin’in bir üyesi isminizin değişmesi gerektiğini belirtirse buna uymanız gerekmektedir.

Kural2 Walljump/Glitching
Bu; duvarlarda, evlerde vb yerlerde saklanmak anlamına gelir. Duvarlar’dan, evler’den vb. yerlerden saldırmak yasaktır. Özellikle PVP-Alanı için geçerlidir.

Kural2a Pet’i/Oyun arkadaşı’nı koruma kalkanı olarak kullanmak
PvP’de rakibin kendisini hedef alamaması için, bilinçli olarak Pet’inin ve/veya başka bir Oyuncu’nun arkasına saklanmak yasaktır. Bu kural Arena ve tüm PvP-Alanlar’ı için geçerlidir.

Kural3 Mob çekmek (Pulling)
Yaratıklar’ın, Kale kapıları’na ya da başka Oyuncular’ın üzerine çekilmesi yasaktır.

Kural4 Baal’in ve Ölüm Şovalyesi’nin çağrılması
Kitaplar yardımıyla Boss Yaratıkları’nın (Bossmob), Kale kapıları yakınlarına ve Kale kapıları’nın içine çağrılması yasaktır.

Kural5 Yağma
Kendi öldürmediğin Yaratıklar’ın ganimetleri’ni talan etmek yasaktır. Eğer bir Oyuncu’nun, bilerek başka Oyuncular’ın ganimetleri’ni talan ettiği fark edilirse, kendisi cezalandırılacaktır.

Kural6 Kill-Stealing
‘’First Hit’’ (İlk vuruş) kuralı geçerlidir. Kill-Stealing’i (Av hırsızlığı’nı) yakışıksız bir davranış olarak görüyoruz. Böyle davranışlara tahammül etmediğimizden, tekrarlanan, başka Oyuncular’ın yaratıkları’na durmadan vurmak LastChaosTR Ekibi’nin olaya müdahale etmesine yol açar.

Kural7 AFK Skilling/Keyjamming
AFK Skilling/Keyjamming yasaktır. AFK Skilling demek, bilgisayar’ın başında olmadan Karakteri’nin becerileri’ni Tuşu sıkıştırmak/yapıştırmak/ağırlık koymak vb gibi yollarla kullanmaktır. Karakter’in hareketleri’ni AFK olarak kendisine avantaj sağlayacak ve kendisini birçok kez tekrarlayan davranışlar, yasaktır.
Detaylı Bilgi için tıklayın.


Kural8 Davranış
Lütfen başka Oyuncular’a karşı nazik olun ve kimseye hakaret etmeyin. Başka Oyuncular’a tehdit ve şantaj yapılmamalıdır. Oyuncu arkadaşlarınızın kurallara uymadıklarını düşünüyorsanız, bunu bir GM’e bildirin. İddianızı, ne olup bittiğini daha iyi anlayabilmemiz için, bir Screenshot ile ispatlamanız gerekir. Algılanan bir hakaret, her Oyuncu tarafından değişik kavranılabileceği için, her zaman bir hakaret olmayabilir. GMler sadece uygunsuz davranış olarak cezalandırabilecekleri hakaretleri araştırırlar. Lütfen Forum’daki duyurular’dan takip edin.

Kural8a Acemiler/Yeni başlayanlar
Oyun’a yeni başladıklarından dolayı fazla tecrübesi olmayan yeni Oyuncular‘la dalga geçip, onları aldatmaya çalışmayın. Herkez bir zamanlar acemiydi. Onlara yardım edin!

Kural9 Oyun’da Chat
Lütfen spam yapmayın. Yani kısa aralıklarla Çağrı Chat’inde ve Lokal Chat’te tekrarlanan mesajlara izin yoktur. LastChaos ile alakası olmayan ayrıca başka oyunları hitap eden linklerin ya da bilgilerin yayımlanması yasaktır. Chat filtresi’ni engelleyecek işlemler yasaktır. Cheat’leri (hileleri) sormak ya da diğer Oyuncular’dan kendisine bu tür Programlar’ı söylemesini istemek yasaktır.

Kural10 Buglar
Eğer bir Bug bulur, bundan faydalanır ve kendinize avantaj sağlayacak şekilde kullanırsanız, Üyeliğiniz’in (Account’unuzun) silinmesi riskini taşırsınız. Buglar Forum’da yazılmalı, GM’e, GA’ya ya da Support’a bildirilmelidir.

Kural11 Ticaret
Eşyalar hakkında yanlış bilgiler verip oyuncu arkadaşları’nın sırtından zengin olmaya çalışmak yasaktır.
Belli bir Level’daki Pet’i (Hayvan’ı/Refakatçi’yi) satışa sunan biri bunu satmaklada yükümlüdür ve satışa sunulan Pet’ini bir başka Level’daki Pet ile değiştirmemelidir. Tıpkı satışa sunulan „Hizmetlerin“ yerine getirilmesi gibi. Hilekarlar iyi gözle bakılmazlar ve Üyelikleri’nin banlanması riskini taşırlar.

Ayrıca Ek bilgi için buraya tıklayınKural12 Cheat kullanmak
Client’ın manipule edilmesi yasaktır. GamigoAG’den olmayan ve LastChaos’un işleyişini etkileyen yasa dışı Software’ların kullanılması yasaktır. Tıpkı bu Software’ların Oyuncular’a dağıtılması gibi. Cheat kullanırken yakalananlar Üyelikleri’ni kaybederler.

Kural13 Account (Üyelik) Bilgileri
Her Oyuncu Üyelik Bilgileri’ni gizli tutmakla yükümlüdür. Üçüncü biriyle bunları paylaşamaz. Başkalarına Üyelik Bilgileri’ni sormak yasaktır. LastChaos Ekibi hiçbir zaman Size Üyelik Bilgileri’nizi ya da Şifreniz’i sormaz. Üyelik Bilgileri’nin paylaşılması durumunda kaybedilecek olunan İtemler/Karakterler ya da Account tazmin edilmez.

Kural14 GM Yardımı
GM’ler İtemleri, Para ya da başka şeyleri Oyuncular’a veremezler. Sizin için birşey tutamaz, Level’lanmada yardım edemez ve hiçbir Yaratığı çağıramazlar. GM’ler ile alışveriş yapmaya çalışmayın, onları Gruba veya Lonca’ya davet etmeyin ya da Arkadaş Listenize almaya çalışmayın. GM’lere bunları sormayın. Eventler’de istisnalar mümkündür! GM’leri görevlerini uygulamada rahatsız etmek yasaktır, buna GM-Karakteri’ne saldırmakta dahildir. GM’lere bilerek yanlış veya saptırıcı Bilgiler vermek yasaktır.

Kural15 Sahte Yetkili
Kendisini GA, GM, Moderatör ya da Gamigo AG / Gamigogames çalışanı olarak tanıtanlar veya benzeri İsimler veyahutta başka davranışlarla bu tür Yetkililer’den biri olduğuna dair etki bırakmaya çalışanlar Accountlar’ının anında banlanacağını hesaplasınlar. Bu tür olası bağlantılar ile tehdit etmek veya LastChaos Ekibi’nin kararlarını etkileyeceğini belirtmek yasaktır.

Kural16 a Önlemler
Yapılan Suçun derecesine göre aşağıdaki Önlemler uygulanacaktır:
- Uyarı > Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
- Account’un geçici olarak banlanması
- Account’un kalıcı olarak banlanması
- Genel Giriş Yasağı
LastChaos Ekibi’ne karşı yapılan kötü davranışların (Hakaret, Küfür ya da Yetkiliymiş gibi görünme) cezaları temel olarak geçici Account kapatmaya dahil değildir.

Kural16 b
LastChaos Ekibi’nin kararlarına ve talimatlarına uyulması gerekmektedir. Bir Oyuncu GM’in ya da MOD’un önceden almış olduğu kararı hiçe saymaya kalkarsa, mesela aynı sorunu başka GM/MOD’a götürürse, bu onun oyundan atılmasına sebep olur (İstisnalar: GM/MOD’ların davranış ve olaya yaklaşma hakkındaki şikayetler daima GA ya da Support’a yapılmalıdır!).

GM Ekibi oyun’u daha da güzelleştirmek ve Sizlere yardımcı olmak için vardır.

Kural ihlalleri öncelikli olarak GM’ler tarafından incelenir. GM’ler geçici olarak Oyuncu’yu atma ayrıca başka gerekli olan Önlemleri alma yetkisine sahiptirler, mesela olası Kural ihlallerini Oyuncu’nun ve Accountu’nun banlanabilmesi için bildirmek gibi.

Bu Kurallar’ı gerektiğinde uyarlamak hakkını saklı tutuyoruz. Daha fazla Davranış Kurallar’ını GİK’te bulabilirsiniz. Buradaki Kurallar GİK’in yerini almazlar, ona sadece ek olarak bulunurlar.

Yaptırımlar’ın nedenleri DAİMA e-mail ile belirtilir. Bu otomatik bir süreçtir. Bu yüzden de GAS’da (Gamigo Account Sistemi’nde) doğru e-mail adresinin bulunması çok önemlidir. Eğer ki, yanlış bir bildirim’den dolayı E-Mail size ulaşmaz ise LastChaos Ekibi bilgilendirme sorumluluğundan uzak durur.
Eğer Oyuncu daha önceden de bir Yaptırım almış ise, bu cezası’nın artırılmasını engellemez.

Saygılarımızla,
LastChaosTR Ekibiniz


///Kendi Sitesinden.
Boş bir kafa, şeytanın çalışma odasıdır..
Cevapla
#2
Sabit.
Facebook İletişim;
Oyunformu Offical.Ben çok dosta sahiptim güvensizlik içine batmış, şahit oldum birileri mutluluğu parayla kapmış!


WWW
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Oyun Kuralları ,Oyun Kuralları indir,Oyun Kuralları yükle,Oyun Kuralları download,Oyun Kuralları indirmek istiyorum,Oyun Kuralları yükle,Oyun Kuralları bedava, Oyun Kuralları İNDİR,Oyun Kuralları YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Oyun Kuralları Dvdrip,Oyun Kuralları filmi indir