Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabit Konu :  Warrock Nedir ?
#1
WarRock, Knight Online oyununun üreticileri tarafından hazırlanmış,internet üzerinden oynanan eş zamanlı (online), çok oyunculu veoynaması bedava olan güzel ve zevkli bir oyun.

Oyunda bir savaşın içindesiniz. İki rakip takım var. Tüm oyunculargerçek kullanıcı, yani bilgisayara karşı oynamıyorsunuz. Bu da oyunuçok daha zevkli hale getiriyor.

Oyunda amaç karşı takımdakileri, yani düşmanı öldürmek ve düşmanınkarargahlarını (base) ele geçirmek. Bunu yaparken de sahip olduğunuzsilahların yanında, jip, tank, hücumbot, hatta uçak gibi araçlarkullanabiliyorsunuz.

Oyunda 5 farklı karakterden birini seçebiliyorsunuz. Her karakterinfarklı bir özelliği ve taşıyabileceği silahları var. Her oyun sonundakazandığınız paralarla değişik silahlar satın alabiliyorsunuz.

Oyunda seçebileceğiniz karakterler ve genel özellikleri:

Engineer: Mühendis. Ana özelliği hasar gören araçları tamir edebiliyor. Hafif silahlar taşıyabiliyor.
Medic: Sağlıkçı. Takım arkadaşlarını veya kendisini iyileştirebiliyor. Hafif silahlar taşıyabiliyor.
Sniper: Keskin Nişancı. Uzak mesafeden dürbünlü tüfeği ile etkili vuruş yapabiliyor.
Assault: Taşıdığı vuruş gücü yüksek makineli tüfeklerle yakın mesafeli savaşta ölümcül ve agresif bir karakter.
Heavy Trooper: Tanksavar ve mayın gibi ağır silahlar taşıyan karakter. Özellikle araçlara karşı çok etkili.Oyunu indirip kurduktan sonra oyuna başlamak için önce üreticisitesinden kayıt olup bir kullanıcı hesabı oluşturuyorsunuz (ücretsizolarak).
Kullanıcı adı ve şifrenizle oyuna giriş yaptıktan sonra bir sunucu seçiyorsunuz. Şu an için Türk oyuncular için 2 sunucu var.

Sunucuya bağlandıktan sonra 3 farklı oyun kipinden birini seçiyorsunuz. Bunlar;
Close Quarters Combat: Yakın mesafeli savaşdiyebiliriz. Araçlar kullanılmadan küçük bir bölgede nisbeten azkişiden oluşan takımların mücadele ettiği bir savaş.
Diğerlerinden en büyük farkı öldüğünüzde yeniden başlamak için oyunun bitmesini (bir takımın kaybetmesini) bekliyorsunuz.
Urban Ops: Daha geniş bölgelerde, daha çok kişiyle yapılan, araçların (tank, jip, motosiklet, hücumbot gibi) kullanılabildiği savaşlar.
Battle Group: Daha da geniş bölgelerde, çok daha fazlakişiyle oynanabilen, uçak, helikopter gibi uzak mesafe araçlarının dakullanılabildiği savaşlar.

Oyunun grafikleri ve oynanılabilirliği oldukça iyi. Özellikleoynayabilmeniz için yüksek seviyelerde olmanın gerekmemesi, standartsilahların bile oldukça etkili kullanılabilmesi,
tüm oyuncuların ve karakterlerin gerçek kullanıcılardan oluşması oyununartılarından bazıları. Oyunu bireysel oynayabildiğiniz gibi bir klanadahil olarak da oynayabiliyorsunuz.

Oyunda paranız biter veya istediğiniz silahı almak için yeterligelmezse üretici sitesinden satın alabileceğiniz "premium" paketler ileoyundaki karakterinize para ve bazı ilave özellikler (özel oda kurma,bazı özel silahlar, ilave deneyim puanı, klan oluşturabilme vs.)kazandırabilirsiniz.
Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi standart silahlar da oyunuoynayabilmek için yeterli olduğundan ve her oyun sonunda karakterinizbir miktar para kazandığı, ve bu paralar biriktiğinde istediğinizsilahların alınabildiği için herhangi bir ücret ödemeden oyunuoynayabilmeniz mü**********ündür.

Üyelik Hakkında:
Ziyaretçilerimizden gelen yorumlar üzerine üretici sitesinden nasılhesap oluşturacağınızı kısaca anlatıyoruz. Üretici sitesine(warrock.net) girip "Sign Up" bağlantısına girin.

Açılan sayfadaki formdaki alanlarda dikkat etmeniz gerekenler:
Username: Kullanıcı adınız. En az bir rakam içermeli. 6-10 karakter arasında olmalı.
Nickname: Oyunda karakterinizin alacağı isim. 6-10 karakter arası olmalı
Password: Şifreniz. 6-10 karakter arası olmalı. Ve hem rakam, hem küçük harf, hem de büyük harf içermeli.
Daha sonra e-mail adresinizi, doğum tarihinizi, gizli sorunuzve cevabını (bu bilgiler ileride şifreyi unutmanız durumundaistenecektir) girip alt kısımda görünen resimde görünen kelimeleriyazıyorsunuz. Kelimeleri okuyamazsanız "try again" tuşunabasabilirsiniz.
Ayrıca bir form alanını doldurduktan sonra diğer alana geçtikten birkaçsaniye sonra, seçtiğiniz form öğesi kabul edilmediyse üst kısımda biruyarı yazacaktır. (örneğin bu kullanıcı adı zaten mevcut gibi) O zamankırmızı renkle işaretlenen form alanını yeniden doldurmanız gerekir.

warrock-6954.jpg

WarRock3.jpgAnaSayfa:http://tr.warrock.nexoneu.com/landing
Atatürkç'ü Olmam Size Rahatsızlık Veriyorsa Bu Rahatsızlık'dan Şeref Duyarım ..


Cevapla
#2
Sabit.(Resim ve web sitesi eklenirse iyi olur )
Facebook İletişim;
Oyunformu Offical.Ben çok dosta sahiptim güvensizlik içine batmış, şahit oldum birileri mutluluğu parayla kapmış!


WWW
Cevapla
#3
Ekledim.
Atatürkç'ü Olmam Size Rahatsızlık Veriyorsa Bu Rahatsızlık'dan Şeref Duyarım ..


Cevapla
#4
bi ara oynıcam bi format atim
Cevapla
#5
Sağol..
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Warrock Nedir ? ,Warrock Nedir ? indir,Warrock Nedir ? yükle,Warrock Nedir ? download,Warrock Nedir ? indirmek istiyorum,Warrock Nedir ? yükle,Warrock Nedir ? bedava, Warrock Nedir ? İNDİR,Warrock Nedir ? YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Warrock Nedir ? Dvdrip,Warrock Nedir ? filmi indir