Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri
#1
1.Apex Nedir? Neden Ceza Verir?

Apex bir güvenlik yazılımıdır ve sisteminizdeki her türlü zararlı yazılımı tespit ederek hesabınızı yasaklar. Ama bunun sadece Wolfteam için kullanabilecek 3. parti programları olduğunu düşünmeyin. Bunlar nelerdir hemen değinelim.
Diğer oyunlara ait hile dosyaları veya programları, 3.parti illegal yazılımlar, lisanssız programı lisanslı hale illegal yoldan getiren crack denen dosyalar, oyun botları, oyun makro programları, ekran görüntüsü video kayıt programlarının bazıları.
İnternet dosya indirme programlarında zararlı bir yazılım varsa, siz oyundayken biryandan o dosya inerse, ceza alabilirsiniz.
Bu nedenle Wolfteam çalışırken arka planda farklı programlar çalıştırmayınız.
Apex defalarca test edilmiş ve durduk yere hiçbir şekilde ceza vermediği görülmüştür. En basit örnekle Joygame ofisinde wolfteam oynayan birçok kişi asla Apex yasaklaması almamıştır. Çünkü bilgisayarların hiç birinde zararlı yazılım bulundurulmamaktadır. Sizin de bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.
Apex uyarı niteliğinde ceza verdiği için 3 günlük yasaklama uygulamaktadır. Ceza tarihinizden 3 gün sonra cezanız sona erer.

2.Hesap güvenliğimi nasıl sağlarım?

- Joygame şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.
- Joygame dışında "Bedava Joypara" tarzında duyuru yapan sitelere asla güvenmeyiniz.
- Anti-virus programlarını güncel tutunuz.
-12345 , abcde. gibi basit şifreler kullanmayınız.
- Bilgisayarınızda hile programlarının olmadığına emin olunuz. Bu tür programlar bir çok virüs ve trojen taşımaktadır.
- Oyunda yarattığınız karakter isimlerini kullanıcı isminizle aynı tutmamaya özen gösterin.
- OG'lerimiz asla ve asla sizden şifre istemezler bu yüzden bir sorun olduğunda sadece Joygame Destek Merkezi'ne atarak yardım isteyiniz.
- İnternet kafeden giriş yapıyorsanız mutlaka çıkarken cashleri temizleyin3. E-posta değiştirme şartları nelerdir?


E-posta adresinizi değiştirmek için bize vermeniz gereken bilgiler aşağıdadır.
- E-posta adresinizi neden değiştirmek istemektesiniz?(kesin gerekmektedir)
- T.C Kimliğinize ait önlü arkalı ekran görüntüsü(kesin gerekmektedir)
- Eğer elinizde Varsa Joypara alımınıza dekont
- Şu anki e-posta adresiniz ve Yeni e-posta adresiniz(kesin gerekmektedir)
- Joygame'den size gelmiş olan e-postalardan birinin ekran görüntüsü (kesin gerekmektedir)
- Karakterinize ait en eski ekran görüntüsü(önemli)
Yalnızca kullanıcı hesabı adına e-posta adresi değiştirme talebinde bulunabilirsiniz! Şartlara uygunsanız ve istenenleri eksiksiz biçimde karşıla biliyorsanız konuyla ilgili gerekenler ile birlikte Joygame destek sistemine talep açarak irtibata geçebilirsiniz.

4. Kampanya hediyem ne zaman gelecek?

Eğer kampanya tarihleri arasında alım yaptıysanız, kampanya bitiş tarihinden sonraki 21 iş günü içerisinde hediyeniz gönderilmektedir. Eğer üzerinden 21 iş günü geçmesine rağmen gelmediyse Joygame destek sistemine talep açarak bizimle irtibata geçiniz.

5. En iyi çözünürlük hangisidir?

1024x 768 en sağlıklı görüntüyü veren moddur, Bunun dışında 1280 x1024, 1380 x 768 ve1600 x900 gibi çözünürlükler vardır. Eğer tam ekran göremiyorsanız, bu masaüstü çözünürlüğünüz, ekran kartı ayar çözünürlüğünüz ve monitör ayarlarınız ile ilgili bir durum söz konusudur. Hepsini ortak bir konuma getirerek sonuca ulaşabilirsiniz

6.Mavi Ekran hatası ile karşılaştım ne yapmam lazım?

Bu sorunu incelememiz için aşağıdakileri uygulayınız.
Öncelikle mavi ekran aldığınız zaman çıkan görüntüyü bir kamera yardımı ile çekiniz(cep telefonu, fotoğraf makinesi gibi bir araçla)Sonrasında sisteminizi yeniden başlatınız.
Windows 7’de BAŞLAT kısmındaki arama bölümüne dxdiag yazınız.
Açılan panoda bulunan üstteki "SİSTEM" ve “EKRAN” sekmesine tıklayınız. Açılan kısımda ekran kartı özellikleriniz bulunmaktadır. Bunun ekran görüntüsünü alarak destek sistemine gönderiniz.

7. MS Sorunu yaşıyorum, ne yapmam lazım?

Bu sorun bağlantı hızınızın odadaki diğer oyuncularla uyuşmamasından kaynaklanmaktadır. Sizin bağlantınızda sorun olmamasına rağmen oyun odasına daha önce girmiş bağlantısı yavaş olan Bir oyuncu hata almanıza, oyunun yavaşlamasına sebep olabilir. Sorunu farklı kanallarda ortalama MS değeri düşük olan odalara girmeyi deneyerek aşabilirsiniz. Bunları yapmanıza rağmen sürekli Aynı hatayı alıyorsanız öncelikle forumlara göz atınız, eğer genel bir sorunsa ve duyurusu yapılmışsa Düzeltilmesi için çalışmalara başlanılmıştır. Eğer genel bir sorun değilse: 1-Modeminizin bağlantılarını, kabloları kontrol edin. 2-Bilgisayarınızda virüs, trojan gibi zararlı programların olmadığından emin olun. 3-Sorunları daha çok akşam vakti yaşıyorsanız hatta bir yoğunluk olup olmadığını öğrenmek için servis sağlayıcınıza başvurun.

8. Bugtrap Nedir?

Bugtrap bir hata değil hatayla karşılaştığınızda kaydını tutan bir programdır. Sebebi donanım veya yazılım olan çeşitli hatalarda bugtrap kayıt sistemi devreye girebilir. Bugtrap karşınıza çıktığınızda endişe etmenize gerek yoktur. Eğer sürekli karşılaşmıyorsanız anlık bir problemden karşınıza çıkmış olabilir, sürekli karşılaştığınız durumlarda ise şu adımları deneyerek sisteminizdeki sorunları düzeltmeye çalışabilirsiniz:
1-Güncel bir antivirüs programıyla Virüs taraması yapmak,
2-Güncel bir spyware yazılımıyla spybot, trojan gibi zararlıları araştırmak,
3-Scandisk programı ile bilgisayarınızı taratıp hataları düzeltmek, 4-Windows Disk Birleştiricisi ya da Defragger gibi bir programla hard diskinize bakım yapmak.
5-Ekran kartı sürücülerini güncellemek,
6-Sisteminizde oyunla birlikte çalışan programları kapatmak,
7-Son olarak oyunu silip tekrardan kurmaya çalışmak.

9. Pando Media boster nedir?

Bu gii durumla karşılaşmanız taktirinde bilgisayarınızın güvenlik duvarı ayarlarından, oyunun kullanımına izin veriniz. Antivirüs programınıza da oyunu güvenli tanıtınız. Bu işlemin ardından bilgisayarınızın internet bağlantısını yenileyiniz ve kurulum işlemine yeniden başlayınız.

10. Sunucu ile baglantı kesildi hatası alıyorum, ne yapmam lazım?

Kullanmakta olduğunuz internet bağlantısı sağlıklı bir şekilde işleyiş göstermediğinden dolayı böyle bir sorun ile karşılaşıyorsunuz. Bağlantınızı yenileyiniz ve bir süre bekledikten sonra yeniden oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

11. Kopyalanmış Hesap Uyarısı Alıyorum

Şifrenizi başkasıyla paylaştıysanız ya da başka birisi şifrenizi ele geçirmişse o kişioyuna girdiğinde bu hatayı alırsınız.Lütfen şifrenizi değiştiriniz ve yeni şifrenizle birlikte hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Şifrenizi değiştirmeden önce e-posta adresinizin size ait olduğunu kontrol edin.

12. Web Module Hatası alıyorum, ne yapmam lazım?

Aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.
• Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.
• DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulun)
• Virüs programınıza Wolfteam ve Rakion'u güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız. • Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.
• Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.
• Bilgisayarınıza virüs bulaşmıştır. Kaliteli bir virüs programı ile tarama yaparak bilgisayarınızı temizleyiniz. (Oyunu silip yeniden kurunuz)
• Bu seçeneğe geldiyseniz artık bilgisayarınızın bir formata ihtiyacı var demektir. Oyunu kesinlikle KURULUM YÖNETİCİSİ ile yüklemenizi öneriyoruz.
KEMALİST
Vg0jov.png
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Anahtar Kelimeler

Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri ,Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri indir,Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri yükle,Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri download,Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri indirmek istiyorum,Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri yükle,Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri bedava, Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri İNDİR,Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri YÜKLE,free,yukle,İndir,download,inndir,Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri Dvdrip,Wolfteam İle İlgili Biraz Bilgi Ve Bazı Hata Çözümleri filmi indir